reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jeśli cię to pocieszy to ja ostatnio przed badaniem trzęsłam się jak galareta i tak samo było w trakcie badania u ginekologa. Z perspektywy lekarza wyglądało to raczej komicznie, że stara baba się tak boi ;)
 
Ja wiem dlaczego tak liczą, ale po prostu zawsze sobie myślę, że termin porodu to 40+0 i wtedy będę mówić czterdziesty tydzień, ale już jak będę w 40+1 to jak dla mnie nielogiczne jest powiedzieć, że jestem w czterdziestym tygodniu, bo już jestem po terminie :) i żeby podkreślić że jestem po to bardziej pasuje mówić, że zaczął się czterdziesty pierwszy :D

Ja też wiem, że tak liczą, ale dla mnie to też nielogiczne 😉 np. 6 tygodni 2 dni.
ile tygodni skończyłam? 6.
W którym tygodniu jestem? W 7ym
No skończyłam 6,a zaczęłam 7my 😁

Hej. No nadrobiłam,matko ale naskrobałyście😁 Oglądam te wasze usg i cieszę się z wami😍 ja znowu nie mam w ogóle apetytu,mogłabym nie jesc cały dzień. Ale ja to czyję że właśnie u mnie jest ciąża biochemiczna bo cały czas plamię, krzyż boli czasem..byłam rano zrobic betę,po 17 się okaże.. szkoda wielka bedzie ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Mój facet 40 latek ma cieszył sie bardzo bo nie ma dzieci..no cóż tak pewnie miało być🤷‍♀️ najwyzej znów powrócę do staraczek😁
Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, ja z synem miałam tylko ze 3 razy i miałam dosyć..

Ja jeszcze trzymam kciuki ❣️

Ależ mam stresa dziewczyny, nie moge sobie znaleźć miejsca w domu. Jeszcze 2h..

Wierzę... Będzie dobrze 🤗 to już niedługo
 
Ja nie mogę przytyć, przynajmniej na razie, bo sam duża nadwagę przy wzroście 171 ważę 95 kilogramów. Więc jem z rozsądkiem i mam nadzieję, że waga będzie ok.
Ja mam to samo. Narazie waga w dół 1.5kg. w pierwszej ciąży przez 7,5miesiaca przytyłam 7kg a potem wyskoczyło mi nagle ciśnienie i cukrzyca ciążowa i 7w niecały miesiąc.. miałam mnóstwo wody w organizmie. Łącznie przytyłam 14kg jednak lekarz stwierdził że nie jest źle. Jak mi zrobili cięcie w 37tyg bo miałam stan przedrzucawkowy to w momencie wróciłam do swojej wagi. A po 2tyg minęła i cukrzyca i ciśnienie się unormowalo
 
Ja nie mogę przytyć, przynajmniej na razie, bo sam duża nadwagę przy wzroście 171 ważę 95 kilogramów. Więc jem z rozsądkiem i mam nadzieję, że waga będzie ok.

Ja niestety mam otyłość :( Bardzo się staram pilnować. Myślę, że jak nam się poprawi sytuacja finansowa to pójdę do dietetyka. Nie chcę przytyć. Ze starsza zaczynałam ciążę 120 a skończyłam 103. Więc mam nadzieję, że i w tej uda się stracić kg. (oczywiście wszystko było pod kontrolą lekarza)
 
Ja niestety mam otyłość :( Bardzo się staram pilnować. Myślę, że jak nam się poprawi sytuacja finansowa to pójdę do dietetyka. Nie chcę przytyć. Ze starsza zaczynałam ciążę 120 a skończyłam 103. Więc mam nadzieję, że i w tej uda się stracić kg. (oczywiście wszystko było pod kontrolą lekarza)
ja w grudniu ważyłam jeszcze 120 kg, ale właśnie chciałam przed ciąża sie trochę zmobilizować i do marca zrzuciłam te 25 kilo, później miałam dwie stracone ciążę, ale trzymam mniej więcej stała wagę - dlatego teraz nie chce szaleć z jedzeniem, bo sam okropne tendencje do tycia...
 
reklama
Do góry