reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Ostatni tydzień miałam ciężki, bo dopadło mnie paskudne przeziębienie. Temperatura, ból głowy i gardła. Leczyłam się naturalnymi sposobami [była teleporada z rodzinnym] i dużo leżałam.
Od samego zagnieżdżenia mam bóle podobne do menstruacyjnych - czyli ponoć normalne dla ciąży. Niestety dwa dni temu zmieniły się w bóle macicy, podobne do tych, które miałam po łyżeczkowaniu. Dzisiaj obudziłam się z bardzo złym przeczuciem, w środku były brązowe plamki i jedna różowa. Miałam mieć wizytę we wtorek, ale postanowiłam pojechać dzisiaj. Wg aplikacji jest 6+1, na usg widoczny zarodek z ciałkiem żółtym, 8mm, ale nie dało się zmierzyć echa. Lekarz pokazał mi na ekranie pulsujący groszek, który prawdopodobnie jest sercem, ale powiedział, że jest jeszcze za wcześnie i liczymy na to, że we wtorek puls będzie mierzalny. Krwotoku brak, krwiaków brak, plamki prawdopodobnie od pękniętych naczynek macicy.
Bardzo się martwię :( oby do wtorku wszystko się wyjaśniło. Czy któraś z Was tak miała, że na początku 6 tygodnia brak wyraźnej akcji serca, a kilka dni później już było poprawnie?
Ja też widziałam na ekranie tylko pulsujący groszek, zarodek miał 3 mm i ciężko było go i znaleźć i zmierzyć. Żeby wg zobaczyć zarodek to jedną ręką trzymał USG w mojej pochwie a drugą ręką dociskał mój brzuch bo tak się skubany schował... Więc też czekam do następnej wizyty która będzie 8 października, ale jestem dobrej myśli 😊 lekarz na pytanie jak szybko bije to serduszko odpowiedział tylko że szybko i że wszystko jest w porządku 😊
 
reklama
Mnie prawie w ogóle. Raz na jakiś czas coś tam zakluje ale mnie właściwie w żadnej ciąży nie bolały piersi. Bardziej dół czuję.. Jajniki, pachwiny
matko ja wczoraj miałam pierwszy taki naprawdę bolesny dzień. Bolał mnie jakby prawy jajnik i aż do pachwiny taki lekki paraliż. Zrobiłam sobie ciepła kąpiel i klasycznie o 21 byłam w łóżku ledwo żywa gotowa do spania. Dzisiaj już super się czuje.
 
reklama
Do góry