reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jestem obecnie na urlopie w Chorwacji. Wszystkie badania zrobiłam przed wyjazdem, zobaczyłam pęcherzyk na USG i na następne miałam przyjść dopiero za 3 tygodnie, więc akurat po moim powrocie. Wyniki wyszły okej, więc lekarz powiedział, żebym jechała ze spokojną głową, ale jakoś nie mogę wypocząć.
Czy Wy tez tak źle śpicie? Co wieczór mam taką bieganinę myśli, boję się, że coś będzie nie tak, śni mi się, że dostałam okres albo jakieś inne dziwne rzeczy. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałam aż tak niespokojne noce 😞
 
No to Wasze odpowiedzi na szczęście podnoszą na duchu ❤😀
A jaki wyszedł Wam cukier na badaniach? Ja mam glukozę 87 na czczo i może to nie jest aż tak źle, żeby totalnie rezygnować ze słodyczy... Staram się zachować umiar, ale niestety najbardziej ciągnie mnie do tego "niefajnego" jedzenia 😬
niestety ja z cukrem mam mega problemy wiec słodycze są w sferze marzeń
a zawsze marzyłam zawsze będę się obiad ac w ciazy
 
To super, że na ten moment jest ok! Ja jak bylam dwa tygodnie temu, też w 5 t, bylo widac tylko pęcherzyk ale tak jak pisałam - długie cykle i młodsza ciąża 🙂 Mnie też mdli, w momencie gdy tylko poczuję tę gulę ratują trochę niewielkie ilości słonej przekąski - paluszek czy krakers. Tez staram się nie przesadzić bo szybko łapię wagę 😃
Ja mam za to krótkie. Bo max 28 dni
 
Jestem obecnie na urlopie w Chorwacji. Wszystkie badania zrobiłam przed wyjazdem, zobaczyłam pęcherzyk na USG i na następne miałam przyjść dopiero za 3 tygodnie, więc akurat po moim powrocie. Wyniki wyszły okej, więc lekarz powiedział, żebym jechała ze spokojną głową, ale jakoś nie mogę wypocząć.
Czy Wy tez tak źle śpicie? Co wieczór mam taką bieganinę myśli, boję się, że coś będzie nie tak, śni mi się, że dostałam okres albo jakieś inne dziwne rzeczy. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałam aż tak niespokojne noce 😞
Ja mam noce straszne. Budzę się Mdłości. A sny też mam okropne. Nie są przyjemne. Ale pewnie to przez natłok myśli
 
Boże dziewczyny martwię się. Dostaliśmy się na tą wizytę w końcu i lekkie szmery w płucach. Jutro idziemy razem na badania krwi. Potem ewentualnie rentgen płuc. Pani obstawia albo pasożyty albo bezobjawowe zapalenie płuc.
 
Gratuluję dzisiejszych wizyt. Teraz będą już tylko takie 😊 ja muszę poczekać jeszcze tydzień na swoją to będzie już skończony 9 tydzień więc powinno być dużo widać ostatnim razem nawet nie było serca.bedzie niezły przeskok.

Też macie Taki sluzotok...? Masakra już mnie to denerwuje bo Czuje jak bym popuszczala momentami.
Ja też tak mam. Nieraz wkładka nie pomaga😁
 
No to Wasze odpowiedzi na szczęście podnoszą na duchu ❤️😀
A jaki wyszedł Wam cukier na badaniach? Ja mam glukozę 87 na czczo i może to nie jest aż tak źle, żeby totalnie rezygnować ze słodyczy... Staram się zachować umiar, ale niestety najbardziej ciągnie mnie do tego "niefajnego" jedzenia 😬
Hmm, mi nawet nie zalecili żadnych badań krwi. W tamtej ciąży dopiero po 10 tyg...
 
reklama
Jestem obecnie na urlopie w Chorwacji. Wszystkie badania zrobiłam przed wyjazdem, zobaczyłam pęcherzyk na USG i na następne miałam przyjść dopiero za 3 tygodnie, więc akurat po moim powrocie. Wyniki wyszły okej, więc lekarz powiedział, żebym jechała ze spokojną głową, ale jakoś nie mogę wypocząć.
Czy Wy tez tak źle śpicie? Co wieczór mam taką bieganinę myśli, boję się, że coś będzie nie tak, śni mi się, że dostałam okres albo jakieś inne dziwne rzeczy. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałam aż tak niespokojne noce 😞
Mi tez sie snilo, ze krwawilam. Ja zawsze się budzilam w nocy, ale jak coś sobie uroje mogę całą noc nie spać😞
 
Do góry