reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
oooo ja tez ostatni okres 14.08 😍 tylko, ze u mnie owulacja na milion procent była później. Plus miałam ostatnio nieregularne cykle ale fajnie mieć osobę z która będę miała identyczny tydzień i dzień według miesiączki. Ja nie byłam jeszcze na badaniu :) idę 7.10.
 
reklama
Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
U mnie ostatnia miesiączka 12.08 a dziś byłam na wizycie i widziałam na ekranie jak pulsuje serduszko . Wizytę miałam na czwartek ale zaczęłam delikatnie plamić i ogarną mnie strach. Gin uspokoił zapisał leki A z kruszynką wszystko dobrze.
U Ciebie też będzie wszystko dobrze ja byłam tydzień temu to nawet pęcherzyka nie było widać A dziś pełna euforia. Dodaję foto.
 

Załączniki

  • 20200929_194049.jpg
    20200929_194049.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
Nie denerwuj się, sproboj rzeczywiście iść wcześniej do kogoś. Bądź dobrej myśli - będzie dobrze 😘
 
Wolałabym iść do swojego bo naprawdę fajny facet ale zobaczę jakich lekarzy mam w pakiecie, może coś się uda. Zarodek był widoczny, może zdjęcie tego tak nie oddaje ale było na usg widać :(
To na następnej wizycie będzie pikało serducho i nawet nie myśl inaczej ❤

ja czuje jakby kłucie w jajnikach czasem tak intensywne ze stoję zgięta w pół i czekam aż przejdą. I często czuje się tak jak na okres. Straszne jest to uczucie bo od razu w toalecie patrzę na papier czy nie ma tam chociaż cienia różu.
Właśnie ja też tak mam, jakbym czuła że zaraz się zacznie okres i sprawdzam. Jesteśmy przeczulone hehe
 
To na następnej wizycie będzie pikało serducho i nawet nie myśl inaczej ❤


Właśnie ja też tak mam, jakbym czuła że zaraz się zacznie okres i sprawdzam. Jesteśmy przeczulone hehe




Ale jesteście kochane, umówiłam się szybko na telewizyte (ale mnie to bawi:))))). Lekarz kazał poczekać do wizyty u swojego lekarza i się nie martwić
Nie wiem czy pisałam ale ja już widziałam serduszko :( dlatego tak bardzo ten pajac z nfz mnie wkurzyl, tętno płodu było między 120-130 nie pamiętam dokładnie
 
Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08

Nie wolno depresjować, bo ci lekarz powiedział, że za mały. Tylko to powiedział? Myślę, że miałaś później owulację tak jak wcześniej dziewczyny napisały. Weź głęboki oddech i się zrelaksuj😘 Nie myśl o tym, że jest mały, bo bąbel przecież rośnie i na następnej wizycie pokażesz mu już dużo więcej i mu kopara opadnie ☺️
 
Ale jesteście kochane, umówiłam się szybko na telewizyte (ale mnie to bawi:))))). Lekarz kazał poczekać do wizyty u swojego lekarza i się nie martwić
Nie wiem czy pisałam ale ja już widziałam serduszko :( dlatego tak bardzo ten pajac z nfz mnie wkurzyl, tętno płodu było między 120-130 nie pamiętam dokładnie
To bije jak dzwon 🔔🔔🔔
Ja zaczynałam z 116m , nie wiem jak teraz bo czekam miesiąc do kolejnej i też jak na szpilce he
 
Nie wolno depresjować, bo ci lekarz powiedział, że za mały. Tylko to powiedział? Myślę, że miałaś później owulację tak jak wcześniej dziewczyny napisały. Weź głęboki oddech i się zrelaksuj😘 Nie myśl o tym, że jest mały, bo bąbel przecież rośnie i na następnej wizycie pokażesz mu już dużo więcej i mu kopara opadnie ☺


Tzn sprawa wygląda tak że mam dwóch lekarzy, jeden z medicover, chodziłam też do niego na nfz, mega fajny facet byłam u niego w sobote, on stwierdził że jest okej, że tętno prawidłowe itd, a dziś konsultowałam się z innym lekarzem w sprawie wyników, i jak mu powiedziałam o pęcherzyku to stiwrdzil że jest za mały i tyle z rozmowy było
Wiem że może brzmię głupio ale po poronieniu głowa siada naprawdę..
 
reklama
Witam po ciazkim dniu. Najpierw robota, potem byłam sobie zrobić paznokcie. 💅
Powiedzcie mi czy u was też się już uwidacznia krecha na brzuchu bo u mnie tak, widać już tak leciutko. Strasznie szybko, jestem w szoku, pozatym strasznie mnie wydeło. W pracy miałam dziś luźniejsza bluzę bo w podkoszulkach już widac 😳 Czuję się o dziwo dobrze, w robocie nieraz nawet zapominam ze w ciąży jestem. Jedyne co mnie niepokoi od wczoraj mam jakieś jakby zaburzenia rytmu serca, oczywiście swojego, tak dziwnie mi skacze, nie wiem jak to nazwać...
 
Do góry