reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja często się czuje, jakbym miała okresu dostać. Skurcze w macicy plus "miękkie nogi" :D
A co do pracy , też planuje pracować jak najdłużej, ale muszę przyznać że jak przez pracę muszę zostać godzinę , dwie dłużej , to jestem później padnięta jakbym przepracowała z 16 godzin.
A jeszcze podróż służbową przede mną.. echhh
Pamiętaj, że w ciąży pracodawca nie może wymagać od kobiety zostawania po godzinach. Kobieta może pracować maksymalnie 8 godzin w ciągu dnia.
 
reklama
Hej 😊 dołączam do Was. Termin z OM na 1.05
Dziś byłam na wizycie sprawdzić jak tam wyniki i są ok😊 następna dopiero za miesiąc bo za 3 tygodnie mam badania prenatalne 😊
Witaj. 🤗 Ja mam termin na 10 maj, a najbliższą wizytę 23 października i dopiero pierwsze badanie moczu i krwi, wcześniej tylko USG było.
 
Cześć, i ja się witam nieśmiało. Poczytuję was juz chwilę, ale w związku z moją przeszłością położniczą dość ostrożnie podchodzę do ciąży. To jest moja czwarta ciąża po dwóch poronieniach, jestem teraz w 9 t 3 d ciąży i czekam niecierpliwie na wizytę w przyszłym tygodniu. Oby serduszko biło dalej. O niczym innym teraz nie myślę.
 
Cześć, i ja się witam nieśmiało. Poczytuję was juz chwilę, ale w związku z moją przeszłością położniczą dość ostrożnie podchodzę do ciąży. To jest moja czwarta ciąża po dwóch poronieniach, jestem teraz w 9 t 3 d ciąży i czekam niecierpliwie na wizytę w przyszłym tygodniu. Oby serduszko biło dalej. O niczym innym teraz nie myślę.
Witaj. 🤗 Bardzo mi przykro z powodu Twoich poronień. Jeśli mogę wiedzieć, one następowały jeszcze zanim serduszko biło, czy jak już biło i nagle przestało bić? Moja siostra miała jedna ciążę z pustym pęcherzykiem, a drugą poroniła, serce przestało bić. Okazało się, że nasienie męża jest w opłakanym stanie i to z tego powodu. Brał jakieś tabletki, zmienił dietę i siostra urodziła już dwójkę.
 
Serce przestało bić. Teraz jednak jestem mega obstawiona lekami. Heparyna, duphaston, acard, accofil, metformax, dużo tego [emoji846] mam nadzieję, że się uda. Ten zestaw podziałał już raz i mogę się cieszyć 2,5 letnią córeczką. Ale stres jest wielki.
 
Serce przestało bić. Teraz jednak jestem mega obstawiona lekami. Heparyna, duphaston, acard, accofil, metformax, dużo tego [emoji846] mam nadzieję, że się uda. Ten zestaw podziałał już raz i mogę się cieszyć 2,5 letnią córeczką. Ale stres jest wielki.
A przyczyna poronień nieznana? Ja się trochę obawiam, bo mam PCOS, które utrudniało mi zajście w ciążę, a co do utrzymania ciąży, to opinie lekarzy są podzielone. Jedni uważają, że PCOS utrudnia zajście, ale na samą ciążę nie ma wpływu, a inni, że takie kobiety są w grupie ryzyka...
 
reklama
Do góry