reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
b
Gratulacje. 🤗 Mi się udało po 5 latach i to w czasie kiedy się akurat nie staralismy. 😁
zaczęliśmy leczenie metformina i niby staranie niby nie
nie dostalam okresy ale u mnie to normalne nawet testu nie robilam
poszłam do lekarza na terminowa wizytę i mówię że okresu nie mam i lekarz na usg pokazuje mi serduszko
 
Mogę prosić o link
Moj telefon jest tepy i bie wklei mi s
Hej dziewczyny :* ja dziś po wizycie , w czwartek karetka zawiozła mnie do szpitala ,krwotok ,skurcze myślałam ze już po wszystkim.. okazało się ze wielki krwiak.. jest jeszcze jeden 2,5cm. Także nakaz leżenia,leki.. powtórka z rozrywki jak byłam w ciąży z córka.. pozdrawiam :*
Ja z córką też to przeżywałam. Teraz "tylko" mocno plamilam, też był szpital. Musi być dobrze ;)
 
Dziewczyny, co pomoże na okropne pieczenie w żołądku? Jednocześnie mi niedobrze, i jesyem głodna. Nie wiadomo co zjeść:/ Rano wymioty juz o 5 😯 wiem, że to minie ale męczy strasznie:( a i migrena się przyplątała:/
 
studiowałam chemię i u nas był kategorycznie zakaz dla kobiet w ciąży
U nas też ;) potem pracowalam w labie chemicznym, naprawdę dziadostwa tam były i juz na szkoleniu mowili, ze praktycznie od pozytywnego testu nie wolno pracować. Ja po teście byłam jeszcze chyba 3 razy w pracy, w tym nie wiem czy byly nocki 🙈 poszlam na urlop a potem zwolnienie już ;)
 
reklama
Hm tam gdzie ja się zapisywalam było najpóźniej do 13tyg+6 dni ale to w zasadzie u Ciebie jeden dzień różnicy, też jestem ciekawa xD tam do kogo ja idę ,już były moje dwie koleżanki i lekarz określił im płeć i się sprawdziło😊 wszystko zależy też czy dzidzia się pokaże hehe 😊
Tam gdzie z córką robilam prenatalne mi mówił lekarz, ze bedzie chlopiec, urodzilam córkę. Koleżance mówił, ze bedzie dziewczynka, ma synka. Pod tym wzgledem nu nie ufam i dowiem się pewnie później.
 
Do góry