reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Cześć wszystkim. Moja pierwsza ciąża, 8 tydzień i czytając wpisy chyba bez większych dolegliwości, mam niedoczynność tarczycy więc muszę tego pilnować. Mam trochę mniej siły, ale dotychczas byłam mega aktywna plus kochająca swoją pracę, więc pilnuje się żeby trochę przystopować. Na senność widzę że pomagają umiarkowane ćwiczenia, lekarz nie ma nic przeciwko, ale wiadomo że to indywidualna kwestia. Na zaparcia polecam poranna owsiankę z kefirem.
Jestem ciekawa czy są tu pracujące ciężarówki?
 
reklama
No ja właśnie też nie miałam a to jest moja 3 ciąża. A ty kiedy masz termin
Szczerze mówiąc to termin dopiero z prenatalnych będę brała pod uwagę bo cały czas karmie i miałam tylko 1okres po porodzie i był on w kwietniu . Teoretycznie według pierwszego USG wychodzi mi że dziś mam 9t3d ale jak sam lekarz powiedział na kolejnej wizycie wszystko moze się zmienić. Więc zobaczę co mi powie w poniedziałek :)
 
Ja potrafię tydzień nie iść 🙄

O tydzień to jest przerąbane ja parę lat miałam z tym problem. Mimo braku ciąży brzuch wielki, a ludzie mi tylko docinali "bebech ci wywaliło", "który miesiąc?". Teraz odkąd jestem w ciąży trochę się poprawiło ale boli tak samo i czasem mam głupie myśli i obawy, że to źle na dzidzie wpłynie😔
A próbowałaś kaszę jeść? Ja raz zjadłam miskę kaszy z sosem grzybowym i grzybami to mnie pięknie ruszyło🙂
Przed ciążą nic mi nie pomagało nawet po dulcobisie zamiast 2 to wymioty lub mdlałam.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny wczoraj dopadł mnie mega głowy
co wy wtedy robicie
Szczerze ja nic nie robię z tym, bo nie jestem fanką leków, wiec na ból głowy nigdy nie brałam. Podobno pomaga picie dużej ilości wody, bo ten ból jest ze zbyt słabego nawodnienia organizmu, ale sama nie wiem czy to może pomóc. Ja po prostu zawsze odcierpię swoje i licze na to, że następny dzień będzie lepszy :)
 
To pytanie z innej beczki dziewczyny... Jako że to moja pierwsza ciąża, która doszła AŻ do tego momentu (10+2) zastanawiam się czy możliwe jest żebym tak wcześnie zobaczyła początki ciążowego brzuszka. 🙈
Budowę mam normalną, BMI w normie, zaczynałam z wagą 65kg (waga narazie tylko +1kg) załatwiam się normalnie (bez problemów z zaparciami), a tu kurczę spodnie ciasne, a w legginsach normalnie widać mały odstający brzuszek. 🙈😅 To możliwe? Któraś ma/miała podobnie? Czy sobie wkręcam...? 😅
 
To pytanie z innej beczki dziewczyny... Jako że to moja pierwsza ciąża, która doszła AŻ do tego momentu (10+2) zastanawiam się czy możliwe jest żebym tak wcześnie zobaczyła początki ciążowego brzuszka. 🙈
Budowę mam normalną, BMI w normie, zaczynałam z wagą 65kg (waga narazie tylko +1kg) załatwiam się normalnie (bez problemów z zaparciami), a tu kurczę spodnie ciasne, a w legginsach normalnie widać mały odstający brzuszek. 🙈😅 To możliwe? Któraś ma/miała podobnie? Czy sobie wkręcam...? 😅
Wiesz co, np, u mnie tez to podobnie wygląśda, ale często mam wzdęcia :p wzdęć nie masz?
 
reklama
To pytanie z innej beczki dziewczyny... Jako że to moja pierwsza ciąża, która doszła AŻ do tego momentu (10+2) zastanawiam się czy możliwe jest żebym tak wcześnie zobaczyła początki ciążowego brzuszka. 🙈
Budowę mam normalną, BMI w normie, zaczynałam z wagą 65kg (waga narazie tylko +1kg) załatwiam się normalnie (bez problemów z zaparciami), a tu kurczę spodnie ciasne, a w legginsach normalnie widać mały odstający brzuszek. 🙈😅 To możliwe? Któraś ma/miała podobnie? Czy sobie wkręcam...? 😅

Zależy od organizmu jak reaguje jestem 10+1 i rano nie jest źle ale wieczorem jest bardzo wzdęty🙂 Też zależy od dnia🙂
 
Do góry