reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ja też się mega stresowałam, zwłaszcza, że najpierw miałam wizytę przełożoną ze środy na sobotę, a później już na miejscu dowiedziałam się, że przyjmie mnie inny lekarz i to 3 godziny później, więc stres naprawdę sięgnął zenitu. Wiem, że mi nic nie pomagało, więc nie będę Wam pisała ku pokrzepieniu, że będzie dobrze, gdyż wydaje mi się, iż taka obawa jest całkiem normalna i każda musi sama zobaczyć na moinitorze, a później wynikach, że wszystko jest w porządku 🙂
Trzymam za Was kciuki i czekam na same dobre wiadomości w tym tygodniu ❤️
 
Dziewczyny, jakie stosujecie preparaty z kwasem foliowym? Ja obecnie tylko pregna+, sporadycznie magnez, morfo dobra, ale włosy to mi lecą garściami 🤔🧐
A jesteś pewna, że to przez nieodpowiedni dobór witamin z kwasem? Miałaś ostatnio robioną morfologię? Ja zawsze (przed ciążą) gdy miałam problemy z wypadaniem włosów w wynikach miałam anemię 🙁 Obecnie przerzuciłam się z Femibion 1 na Pegna Plus i dodatkowo Pregna DHA 🙂

Edit:
Sorry przegapiłam informację o morfologii :( Ale to naprawdę dziwne ;/
 
A jesteś pewna, że to przez nieodpowiedni dobór witamin z kwasem? Miałaś ostatnio robioną morfologię? Ja zawsze (przed ciążą) gdy miałam problemy z wypadaniem włosów w wynikach miałam anemię 🙁 Obecnie przerzuciłam się z Femibion 1 na Pegna Plus i dodatkowo Pregna DHA 🙂

Edit:
Sorry przegapiłam informację o morfologii :( Ale to naprawdę dziwne ;/
Zacznę dodatkowo brać dha, może to coś pomoże 🤔
 
reklama
Ja też mam jutro... i też bardzo się stresuje. Ale jestem niemalże pewna, że jutro będziemy się dzielić dobrymi nowinami na tym forum 🙂🙂🙂
A w którym wtedy będziecie tygodniu? Ja się zapisałam na 18 listopada u mnie to będzie 12+6 tc i tak sobie myśle czy nie zapisać się jakoś wcześniej
 
Do góry