reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Jakby ktoś pytał: wynik nifty pro otrzymałam po 3 dniach roboczych od momentu odebrania próbki. Byc może wytrzeliłam się w odpowiedni moment jeśli chodzi o transport do Chin, bo normą jest, że się czeka około tygodnia. Wszystko jest ok :) chociaż i tak muszę zaznaczyć, że ten test nie daje 100% pewności, ale trzymam się tej optymistyczniej wersji. Trzymam kciuki za inne osoby :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu poraz pierwszy, pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie. Nim uda mi się skontaktować z moim lekarzem pomyślałam że zapytam Was o zdanie może któraś kiedykolwiek czuła coś podobnego może nie ma co panikowac? Od wczoraj przy wstawaniu śniadaniu podnoszeniu czegokolwiek czuje kłujący ból w podbrzuszu kilka razy nawet przy ruchach podczas siedzenia. Nie jest ciągły raczej chwilowy nie towarzyszy temu plamienie, proszę powiedzcie skąd wiecie że coś jest w granicach normy a coś juz dawno ją przekroczyło.
Na początku ciąży tak miałam. Lekarz stwierdził, że to normalne dolegliwości ciążowe. Teraz już nic nie boli.
 
Hej dziewczyny!
Czytam o waszych usg genetycznych i bardzo się cieszę, że wszystko idzie jak powinno :)
Sama jestem umówiona na 13.11, będę wtedy 12+0 i się zastanawiam czy to nie za wcześnie (niby w granicach ale lepiej chyba, żeby dziecko było jednak ciut większe niż mniejsze?), co sądzicie? Bo jak się okaże, że lekarz niewiele widzi to będę musiała przyjść drugi raz?
 
Dziewczyny, a jak wasze żołądki? Mój jakby w ogóle nie pracował i boli☹️ Nawet gdy banana zjem. Ogólnie nie wymiotuję i czasem się zastanawiam czy po wymiotach nie byłoby mi lżej😳
 
Hej dziewczyny!
Czytam o waszych usg genetycznych i bardzo się cieszę, że wszystko idzie jak powinno :)
Sama jestem umówiona na 13.11, będę wtedy 12+0 i się zastanawiam czy to nie za wcześnie (niby w granicach ale lepiej chyba, żeby dziecko było jednak ciut większe niż mniejsze?), co sądzicie? Bo jak się okaże, że lekarz niewiele widzi to będę musiała przyjść drugi raz?

Badanie robi się między 11, a 13+6. Wg mnie jest git.
 
.
Hej dziewczyny!
Czytam o waszych usg genetycznych i bardzo się cieszę, że wszystko idzie jak powinno :)
Sama jestem umówiona na 13.11, będę wtedy 12+0 i się zastanawiam czy to nie za wcześnie (niby w granicach ale lepiej chyba, żeby dziecko było jednak ciut większe niż mniejsze?), co sądzicie? Bo jak się okaże, że lekarz niewiele widzi to będę musiała przyjść drugi raz?
Moim zdaniem dobry termin, latwiej jest zmierzyc przeziernosc karkowa, bo np w tygodniu 13+ dziecko przyjmuje inna pozycje i trudniej jest to zmierzyc a to najwazniejszy parametr.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Czytam o waszych usg genetycznych i bardzo się cieszę, że wszystko idzie jak powinno :)
Sama jestem umówiona na 13.11, będę wtedy 12+0 i się zastanawiam czy to nie za wcześnie (niby w granicach ale lepiej chyba, żeby dziecko było jednak ciut większe niż mniejsze?), co sądzicie? Bo jak się okaże, że lekarz niewiele widzi to będę musiała przyjść drugi raz?

Ja idę dziś i mam 12+0.Dam znać czy lekarz „marudził” że maleństwo za małe. 😅😝 Ale wydaje mi się, że nie powinien.
 
Ostatnia edycja:
Do góry