reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny, a Wy na prenatalnych moglyscie byc z partnerem? Mi przy zapisie od razu powiedzieli, że bez osób towarzyszących. A jak u Was to wygląda?
Ja byłam na wszystkich wizytach bez - niestety pomimo prywatnych wizyt nie można zabierać osoby towarzyszącej. Jednak mam mnóstwo zdjęć plus film na DVD i detektor tętna w domu, więc nie jest najgorzej 😉
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o teście sanco? Bo zastanawiam się czy nie zrobić bo jednach w dzisiejszych czasach wolałabym.miec większą pewność że dziecko zdrowe. Nie wiem czym różni się to nifty od sanco...
 
Dziewczyny a co myślicie o teście sanco? Bo zastanawiam się czy nie zrobić bo jednach w dzisiejszych czasach wolałabym.miec większą pewność że dziecko zdrowe. Nie wiem czym różni się to nifty od sanco...
Wszystkie testy mają bardzo podobne jak nie identyczne czułości.
Polecam artykuł mamyginekolog, tam jest wszystko na temat tych testów 🙂

 
Ja już po badaniach prenatalnych...
Byłam święcie przekonana, że mam dziś 12+0. Jednak albo poprzednia gine miała niedokładny sprzęt, albo maluch wyrwał do przodu bo wyszło 12+5! 😅🙈
Wszystko pomierzone i wygląda wzorcowo. 💪

W załączniku zdjęcie z dziś mojego, małego buntownika co wystawił jęzor do zdjęcia i jak powiedziała moja siostra „fucka Kaczyńskiemu”. 😂Zobacz załącznik 1193253

Ekstra! Bojowy maluch :D i jaki wyszedł CRL? poznałaś już płeć?
 
Ja już po badaniach prenatalnych...
Byłam święcie przekonana, że mam dziś 12+0. Jednak albo poprzednia gine miała niedokładny sprzęt, albo maluch wyrwał do przodu bo wyszło 12+5! 😅🙈
Wszystko pomierzone i wygląda wzorcowo. 💪

W załączniku zdjęcie z dziś mojego, małego buntownika co wystawił jęzor do zdjęcia i jak powiedziała moja siostra „fucka Kaczyńskiemu”. 😂Zobacz załącznik 1193253
Made my day :D ale super zdjęcie! :D jak się będzie dziecko buntować zawsze możesz powiedzieć, że ma tak od początku :D
 
Ekstra! Bojowy maluch :D i jaki wyszedł CRL? poznałaś już płeć?

Spytałam lekarza właśnie o długość, powiedział że zaraz mi powie, ale zeszliśmy na inne tematy i zapomnieliśmy. 😅A na usg niema informacji. 🤷‍♀️
Płci jeszcze nie określaliśmy, ale czuje pismo nosem, że z takim charakterkiem to będzie synek tatusia. 😂
 
Cześć!

Poczytuję Was już od dawna, ale dopiero teraz założyłam konto i chciałam się przywitać 😊
Miałam na dzisiaj zaplanowane USG I trymestru, ale okazało się że maluszek jest ciut za mały (4,35cm) i badanie zostało przełożone na za dwa tygodnie. Planowany termin porodu to 18 maja, cieszę się że trafiłam na to forum, to moja pierwsza ciąża i dużo mi łatwiej czytając co u Was słychać 🙂
 
Dzisiaj pierwsze ćwiczenia z piłką za mną i powiem wam, że czuję się lepiej. To dobry sposób na pobudkę i zyskanie energii przed pracą. 😁 Kobiety aktywne w czasie ciąży podobno lżej przechodzą poród i szybciej dochodzą do siebie. Polecam.
 
Cześć!

Poczytuję Was już od dawna, ale dopiero teraz założyłam konto i chciałam się przywitać 😊
Miałam na dzisiaj zaplanowane USG I trymestru, ale okazało się że maluszek jest ciut za mały (4,35cm) i badanie zostało przełożone na za dwa tygodnie. Planowany termin porodu to 18 maja, cieszę się że trafiłam na to forum, to moja pierwsza ciąża i dużo mi łatwiej czytając co u Was słychać 🙂

Hej! a to w którym tc byłaś na USG, że taki maluszek jeszcze? :)
 
reklama
Do góry