reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Żebyś mnie zobaczyła jak mi w pierwszej ciąży powiedział lekarz, że chłopak będzie. Po mojej minie natychmiast dodał "będzie miała Pani jeszcze trochę czasu, żeby się przyzwyczaić ". Potem przeryczałam cały dzień...
Mam nadzieję, ze się nie popłacze przy polowkowym czy coś. Ale w sumie teraz bardziej niż płcią martwię się o zdrowie maluszka🙈
 
Żebyś mnie zobaczyła jak mi w pierwszej ciąży powiedział lekarz, że chłopak będzie. Po mojej minie natychmiast dodał "będzie miała Pani jeszcze trochę czasu, żeby się przyzwyczaić ". Potem przeryczałam cały dzień...
I rozumiem, ze Synek jest teraz oczkiem w głowie? Ile ma lat jak można zapytać? ☺ Ja co prawda mam 8 miesięczna córkę, ale chciałam mieć ich więcej😀
 
Cześć dziewczyny, cieszę się, że tu trafilam
😊. Mam na imię Ania i termin na 9 maja. To moja pierwsza dzidzia, wyczekana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Stres lekki jest, ale i radość jednocześnie 😊. Jestem po prenatalnych a połówkowe mam na 22 grudnia, tuż przed świętami. Mieszkam obecnie w Danii , tu wszystko jest inaczej prowadzone. Na całą ciążę mam tylko dwa usg dlatego w przyszłym tygodniu może uda mi się zawitać do Pl i zrobić dodatkowo. Mam też problemy ginekologiczne, tutaj nie idzie się do ginekologa tylko w tych sprawach przyjmuje zwykły lekarz, patrzy co i jak i potem ewentualnie kieruje do specjalisty. Mam ból i pieczenie wiadomo gdzie, bez uplawow. Zrobili mi posiew, flora w normie i koniec. Stwierdzili, że niektóre kobiety w ciąży tak mają i oni nic więcej nie pomogą. Załamka. Dlatego spróbuję w Pl. Czy któraś z Was miala podobnie? Pozdrawiam 😘
Hej 🤜🤛

Na USG możesz też się umówić prywatnie. Korzystaliśmy z tego kilkukrotnie, bo nie wyobrażałam sobie czekać do prawie 14 tc (12+6) na prenatalne. 🤦
USG zależy od sytuacji, mi wyznaczyli 4 na całą ciążę.
Ale fakt.. w moim odczuciu dość uboga opieka.
 
Cześć dziewczyny, cieszę się, że tu trafilam
😊. Mam na imię Ania i termin na 9 maja. To moja pierwsza dzidzia, wyczekana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Stres lekki jest, ale i radość jednocześnie 😊. Jestem po prenatalnych a połówkowe mam na 22 grudnia, tuż przed świętami. Mieszkam obecnie w Danii , tu wszystko jest inaczej prowadzone. Na całą ciążę mam tylko dwa usg dlatego w przyszłym tygodniu może uda mi się zawitać do Pl i zrobić dodatkowo. Mam też problemy ginekologiczne, tutaj nie idzie się do ginekologa tylko w tych sprawach przyjmuje zwykły lekarz, patrzy co i jak i potem ewentualnie kieruje do specjalisty. Mam ból i pieczenie wiadomo gdzie, bez uplawow. Zrobili mi posiew, flora w normie i koniec. Stwierdzili, że niektóre kobiety w ciąży tak mają i oni nic więcej nie pomogą. Załamka. Dlatego spróbuję w Pl. Czy któraś z Was miala podobnie? Pozdrawiam 😘

Cześć🙂 Ale mamy podobnie - również moja pierwsza ciąża i termin 9maj☺️ A sprawdzali czy nie masz czasem jakiejś małej nadżerki? Ja mam malutką i też czasem piecze, i boli🤔 Upławy jakieś masz?
 
Hej 🤜🤛

Na USG możesz też się umówić prywatnie. Korzystaliśmy z tego kilkukrotnie, bo nie wyobrażałam sobie czekać do prawie 14 tc (12+6) na prenatalne. 🤦
USG zależy od sytuacji, mi wyznaczyli 4 na całą ciążę.
Ale fakt.. w moim odczuciu dość uboga opieka.
Pierwsze dwa usg też robiłam prywatnie w Pl żeby potwierdzić ciążę (w Danii pierwsze usg dopiero w 12 tyg), na pierwszym okazalo się, że jest krwiak i będzie leczenie. Gdybym tego nie zrobiła w Pl to różnie mogłoby się skończyć...
 
Cześć🙂 Ale mamy podobnie - również moja pierwsza ciąża i termin 9maj☺️ A sprawdzali czy nie masz czasem jakiejś małej nadżerki? Ja mam malutką i też czasem piecze, i boli🤔 Upławy jakieś masz?
Ooo😁😊😊. U mnie dziś 15t 4d, czekam z niecierpliwością na pierwsze ruchy i czy chłopiec czy dziewczynka. U Ciebie już wiadomo? Pani doktor zaglądała i niby wszystko ok, żadnych podejrzanych uplawow, zaczerwienienie, ból i pieczenie 🤷‍♀️. Ale nie wierzę w tamtych lekarzy, dlatego liczę na opinię specjalisty w Pl.
 
reklama
Do góry