reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja też jestem po wizycie u ginekologa, wszystko w porządku, maluszek rośnie. Pan doktor potwierdził również, że to chłopiec. Więc teraz przez kilka dni będę spokojna, a potem znowu zacznę się stresować o maluszka 😜
Jak u was z nastrojem? Bo ja zaliczyłam jakiś spadek humoru w ostatnich dniach.
Ja w ostatnich dniach zajęta pracą, to mi dni lecą tak, że jak mi dziś w południe dziecko powiedziało, że dziś czwartek to się szczerze zdziwiłam o_O zaraz potem koleżanka mi też zwróciła uwagę, że raport nie z tą datą wysłałam 😅 że o tym, że ostatniego raportu zapomniałam wysłać nie wspomnę...
Humor mi się dużo poprawia po każdym wyjściu z domu ;) dziś raz, że wyszłam do sklepu, dwa, że popołudniu pojechaliśmy mieszkanie oglądać, ale dałam mężowi swój samochód prowadzić i to był błąd, bo dawno nim nie jeździł i jak mnie przywiózł to myślałam, że pierwszy raz w tej ciąży się porzygam... 🤢 mieszkanie ostatecznie mi nie przypadło do gustu, więc szukamy dalej...
 
A mnie coś dzisiaj pobolewa podbrzusze.. nie jest to silny ból ale nieprzyjemny i odczuwalny ... jakoś się martwię. Wizyta u ginekologa w sobotę ale boje się ze coś się stanie, jakieś czarne myśli mam ostatanio 🥺
Mnie dzisiaj też pobolewa.. Na pewno wszytsko jest u Ciebie dobrze, nie stresuj się na zapas :)
 
Też dzisiaj polowalam w Lidlu na ubrania ciążowe 😃
20 zł za bluzkę z długim rękawem, która ma w składzie 95% bawełny i 5% elastanu to wg mnie super cena :) wzięłam też dżinsy, jakościowo bardzo podobne do h&m i legginsy i piżamę- ogólnie myślę że na jakiś czas mam spokój z kupowaniem ubrań :)
Jeśli chodzi o rozmiarówke, jest raczej standardowa. Brałam takie rozmiary jak kupowalam w innych sklepach przed ciążą.
 
Hej Dziewczyny :)
Pytanko do osób po cc....czy kolejny poród zamierzacie podjąć próbę SN czy już wiecie, że będzie CC? Jeśli CC to z jakiego powodu czy tylko dlatego, że jedno CC już było? Czy może będziecie jakoś później kosultować ze swoim lekarzem prowadzącym? Ja jeszcze na temat porodu z lekarzem nie rozmawiałam, ale będę miała tylko 1rok i 4miesiące odstępu pomiędzy porodami i się zastanawiam jak to wygląda, czy ten czas jest wystarczający? czy same może po takim czasie podjełyście/będziecie podejmować próbę SN lub znacie kogoś komu się udało? Ja znam jedną osobę któa po 1roku i 6miesiąca od CC urodziła SN i właściwie więcej przypadków nie kojarzę, dlatego zastanawiam się jak to jest 🤔
 
W legginsach z Lidla to już ponad miesiąc popylam, bo u nas jakoś zawsze są. Kurcze, ja w końcu do innego Lidla nie dotarłam po te dżinsy :/
 
reklama
Do góry