reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A coś cię swedzialo? Piekło?
kurcze no mi moja gin pwooedziala żebym brała invag przez pare dni i powinno przejść ale ja już panikuje trochę bo wizytę mam dopiero 2 stycznia kolejną...
nie pamietam kto mnie pytał jakie badania mam zrobić jeśli chodzi o świąd skory. To napisze tutaj; miałam wykonać jeszcze kwasy żółciowe :)
Właśnie nie, nic nie piecze. On sam był zdziwiony, że nie przyszłam z płaczem, że chodzić nie mogę z bólu. Obserwuj, może po prostu masz łagodniej:)
 
reklama
Cześć, u mnie dziś 17+2. (na usg 17+4).Udało mi się pojechać do Pl i na wizycie u ginekologa dowiedzieliśmy się, że będzie synek, chociaż bardzo nie chciał nic nam pokazać 😊 ( marzyłam o córce, może uda się za drugim razem 🙃 ). Teraz czekam na połówkowe, 22 grudnia. Czasami wydaje mi się, że czuję ruchy dziecka ale jest to takie delikatne, że mogę się mylić. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe 🙃

Ja również dzisiaj 17+2 i pierwsze dziecko. Od tygodnia czuję ruchy. Ogólnie myślałam, że to gazy (pierwsze dni były bardzo mylące lecz nie takie same) ale lekarz powiedział, że nie, to są ruchy dziecka. Faktycznie z dnia na dzień jest bardziej psotny. Rozbrykał się w niedzielę na wieczór, nawet mąż poczuł jak bryka😁 Boksował matkę od środka😂 Noc też co chwilę się budziłam na siusiu i ogólnie miałam ból jelit tak się wiercił. Jak chodzę jest dobrze ale gdy leżę młody wariuje.
Uważam, że to co czujesz (szczególnie w okolicach dziecka) są to początki ruchów.
 
A coś cię swedzialo? Piekło?
kurcze no mi moja gin pwooedziala żebym brała invag przez pare dni i powinno przejść ale ja już panikuje trochę bo wizytę mam dopiero 2 stycznia kolejną...
nie pamietam kto mnie pytał jakie badania mam zrobić jeśli chodzi o świąd skory. To napisze tutaj; miałam wykonać jeszcze kwasy żółciowe :)
Też miałam infekcję nic nie piekło jedynie było więcej śluzu. U ciebie może być zarówno infekcja jak i to co z ciebie wypływa to mogą być nierozpuszczalne pozostałości po luteinie (albo i to i to jednocześnie) W tabletkach/globulkach tego typu wiadomo, że nie ma samej "czystej" substancji tylko są dodatki.
 
Dziewczyny, pojechałam do mojego lekarza z bolącym podbrzuszem, terminową wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. Jutro rano mam się zgłosić w szpitalu :( podejrzenie: niewydolność ciśnieniowo szyjkowa. Mam krótką szyjkę ok 2,7cm no i te bóle :( słyszałyście coś o tym? Trzymajcie kciuki, bo bardzo się boję, tym bardziej ze wiadomo jak COVID szaleje w szpitalach :(
A te bole to jakie ?
Na krótką szyjke są sposoby, dobrze ze wczesniej zdiagnozowana to cos zaradza. Nie martw sie i daj znac jak bedziesz coś wiedziec. A ta krotka szyjke jak sie stwoerdza? Przez usg dopochwowe?
 
Hej dziewczyny, ja już po kontroli (16 tc, pierwsze dziecko) z dzidzią wszystko ok :) najprawdopodobniej przeszłam koronawirusa bezobjawowo (mąż miał pozytywny wynik). Martwi mnie długość szyjki 3 cm, ale lekarz powiedział, ze jest twarda i się nie skraca, żeby się nie martwić... W gronie najbliższej rodziny przebijalismy balon i wyleciało różowe konfetti :) czyli wymarzona córa męża :D ja naczytałam się zabobonów (ładny wygląd, brak mdłości, ochota na słone/kwaśne) wiec byłam prawie pewna, że chłopak 😂 ale bardzo się cieszę, połówkowe jeszcze potwierdzi :)
Trochę się uspokoiłam po kontroli i jestem pozytywnej myśli :) brzuszek już widoczny, ruchów raczej jeszcze nie czuję. Dużo zdrowia dziewczyny ❤️
 
Hej, też proszę o dodanie do wątku prywatnego :)

Co do ruchów, u mnie dzisiaj 16+4, ostatnio w nocy właśnie tak dziwnie mnie łaskotało w brzuchu, zastanawiałam się czy to możliwe że już je czuję (pierwsza ciąża). Jutro mam wizytę, mam nadzieję w końcu poznać płeć ❤️
Też mam jutro wizytę, i nadzieję że poznam płeć;)
 
Hej dziewczyny, ja już po kontroli (16 tc, pierwsze dziecko) z dzidzią wszystko ok :) najprawdopodobniej przeszłam koronawirusa bezobjawowo (mąż miał pozytywny wynik). Martwi mnie długość szyjki 3 cm, ale lekarz powiedział, ze jest twarda i się nie skraca, żeby się nie martwić... W gronie najbliższej rodziny przebijalismy balon i wyleciało różowe konfetti :) czyli wymarzona córa męża :D ja naczytałam się zabobonów (ładny wygląd, brak mdłości, ochota na słone/kwaśne) wiec byłam prawie pewna, że chłopak 😂 ale bardzo się cieszę, połówkowe jeszcze potwierdzi :)
Trochę się uspokoiłam po kontroli i jestem pozytywnej myśli :) brzuszek już widoczny, ruchów raczej jeszcze nie czuję. Dużo zdrowia dziewczyny ❤
[/QUOTE

Co do zabobonow, to u mnie miała być córa jak nic, ja też jakoś tak czułam, a lekarz mówi, że chłopak😁
. Ciekawe czy w 17 tygodniu może się pomylić, podobno zdarzają się takie przypadki i 😅. Znacie takie historie ? Pytam z czystej ciekawości.
 
reklama
Co do zabobonow, to u mnie miała być córa jak nic, ja też jakoś tak czułam, a lekarz mówi, że chłopak😊
. Ciekawe czy w 17 tygodniu może się pomylić, podobno zdarzają się takie przypadki . Znacie takie historie ? Pytam z ciekawości.
 
Do góry