reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Też jest popularna teoria, że więcej dzieci rodzi się jak jest pełnia księżyca (i w okolicznych dniach) :) w okolicach maja 2021 pełnia jest 27.04.2021 i potem 26.05.2021... ciekawe czy w naszym przypadku sie sprawdzi i faktycznie wtedy będzie więcej dzieciaków :D
idąc za tą teorią (też oczywiście słyszałam) to do maja nie doczekam :D
 
reklama
Też jest popularna teoria, że więcej dzieci rodzi się jak jest pełnia księżyca (i w okolicznych dniach) :) w okolicach maja 2021 pełnia jest 27.04.2021 i potem 26.05.2021... ciekawe czy w naszym przypadku sie sprawdzi i faktycznie wtedy będzie więcej dzieciaków :D
Kurcze ja mam termin na 25.05 a wolalabym uniknac tłumów. Teraz te statystyki urodzen w poszczegolnych mieisacach moga sie torche zmienic przez covida bo ludzie torche inny tryb zycia prowadza.
Ja sie boje ze trzecia fala covida bedzie marzec-kwiecień i znowu jakies obostrzenia wprowadza. Ale moze sie uspokoi, moz ta szczepionka coś da. Wy zamierzacie sie szczepic? Bo ja nie, a przynajmniej nie w pierwszym roku jak to wejdzie.
 
Kurcze ja mam termin na 25.05 a wolalabym uniknac tłumów. Teraz te statystyki urodzen w poszczegolnych mieisacach moga sie torche zmienic przez covida bo ludzie torche inny tryb zycia prowadza.
Ja sie boje ze trzecia fala covida bedzie marzec-kwiecień i znowu jakies obostrzenia wprowadza. Ale moze sie uspokoi, moz ta szczepionka coś da. Wy zamierzacie sie szczepic? Bo ja nie, a przynajmniej nie w pierwszym roku jak to wejdzie.

ja jeszcze nie wiem czy będę się szczepić, ale za to chciałabym się zaszczepić na grypę ale jest teraz kiszka z tymi szczepionkami, nigdzie nie ma :(
 
Kurcze ja mam termin na 25.05 a wolalabym uniknac tłumów. Teraz te statystyki urodzen w poszczegolnych mieisacach moga sie torche zmienic przez covida bo ludzie torche inny tryb zycia prowadza.
Ja sie boje ze trzecia fala covida bedzie marzec-kwiecień i znowu jakies obostrzenia wprowadza. Ale moze sie uspokoi, moz ta szczepionka coś da. Wy zamierzacie sie szczepic? Bo ja nie, a przynajmniej nie w pierwszym roku jak to wejdzie.
Na pewno nie w ciazy, później będę myśleć co dalej:)
 
Kurcze ja mam termin na 25.05 a wolalabym uniknac tłumów. Teraz te statystyki urodzen w poszczegolnych mieisacach moga sie torche zmienic przez covida bo ludzie torche inny tryb zycia prowadza.
Ja sie boje ze trzecia fala covida bedzie marzec-kwiecień i znowu jakies obostrzenia wprowadza. Ale moze sie uspokoi, moz ta szczepionka coś da. Wy zamierzacie sie szczepic? Bo ja nie, a przynajmniej nie w pierwszym roku jak to wejdzie.
To ja termin mam na 24.05 i tez bym chciała uniknąć tłumów tym bardziej ze w szpitalu w którym bhm chciała potrafią odesłać rodzącą z braku miejsc.
Ja się nie będę szczepić, na pewno nie. Choruje na chorobę przewlekłą i dziękuje bardzo za szczepionki ingerujące w moj organizm dodatkowo. Bałabym się ze tylko mi zaszkodzi i moj staj zdrowia się bardzo pogorszy. 😐
 
Czy są już jakieś majowe mamy? :)
20201202_213717.jpg

Ja mam termin 3maj. Witam Was serdecznie. Przy okazji dodam.ostatnia fotkę dzidzi.czy możecie się zaopatrzyć jaką.plec ? 18tydzien ciąży
 

Załączniki

  • 20201202_213713.jpg
    20201202_213713.jpg
    841,8 KB · Wyświetleń: 30
Są tu jakieś mamy z Warszawy lub okolic? gdzie planujecie rodzić?
Ja jestem.
Narazie odrzucilam Żelazna (ze wzgledu na dzikie tlumy)
Madalińskiego (za duze cisnienie na porod SN czesto sa komplikacje np niedotlenienie dziecka bo nie chcieli cesarki robic)
Narazie obstawiam Solec, a jakby dzialo sie coś wczensiej przed terminem to Imid ze względu na 3 stopień. Rozwazalam tez praski ale on ma tylko 1 stopien.
A ty myslalas?
Ja z mezem ustalilam ze jak w maju beda sie dzialy nadal dziwne rzeczy z covidem to zdecydujemy sie na medicover.
 
Ja jestem.
Narazie odrzucilam Żelazna (ze wzgledu na dzikie tlumy)
Madalińskiego (za duze cisnienie na porod SN czesto sa komplikacje np niedotlenienie dziecka bo nie chcieli cesarki robic)
Narazie obstawiam Solec, a jakby dzialo sie coś wczensiej przed terminem to Imid ze względu na 3 stopień. Rozwazalam tez praski ale on ma tylko 1 stopien.
A ty myslalas?
Ja z mezem ustalilam ze jak w maju beda sie dzialy nadal dziwne rzeczy z covidem to zdecydujemy sie na medicover.

ja myślałam nad praskim (z praskiego mam właśnie mojego lekarza), żelazną odpuściłam na samym początku właśnie ze względu na przepełnienie i Madalińskiego również. Inflancka odpada bo ma złe opinie wśród znajomych. Mamy ciężką decyzję do podjęcia, dobrze że jeszcze jest trochę czasu :)
 
reklama
Zrobiłam głupią rzecz i teraz się przejmuje. Kupiłam sobie ostatnio mango bo miałam ogromną ochotę j zostawiłam żeby dojrzało. Wzięłam je dzisiaj i z jednej strony było jakby nadgniłe wiec odkroilam to co zepsute a resztę z drugiej strony zjadlam. I tak po zjedzeniu zaczęłam myśleć ze nie wolno jeść takich rzeczy nawet jeśli się to zepsute odkroilo... miała któraś z was może taki przypadek? Martwię się teraz czy nie zaszkodzi to dziecku
 
Do góry