reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Też miewam bóle podbrzusza, pani doktor mówiła mi o magnezie i odpoczynku w pozycji półleżącej. To chyba normalne, wszystko się nam musi tam w środku dostosować do małego lokatora i zrobić mu miejsce🙂
 
reklama
Aczkolwiek u mnie 2 tygodnie temu na wizycie powiedział gin, że już jest pewien, że dziewczynka :) Nawet już kupiłam dwa różowe bodziaki, żeby sie napatrzeć, zakochać i wreszcie przestać marzyć o drugim synku 😂

Właśnie u mnie 9 dni temu tez powiedział, że na 90% dziewczynka i byłam w szoku, że tak na pewniaka. 😁

Jest tu jakaś przyszła mama która ma lub miała torbiel w ciąży?

Miałam i się wchłonęła. Prawdopodobnie dzięki Duphastonowi, który biorę od początku ciąży. 🤔
 
Jak będzie wątek zamknięty to zrobimy :) Dobrze by było tam mieć coś o nas np. imię, wiek, ewentualnie skąd jesteśmy, i oczywiscie oczekiwaną datę porodu, płeć, imię dziecka, i po urodzeniu oczywiscie faktyczną datę porodu, wagę, wzrost :) będzie fajna pamiątka i zbiór podstawoych info, żeby mniej więcej wiedzieć kto jest kim :) Jak ktoś ma inny lepszy pomysł to też jak najbardziej sie podzielcie!
Jestem za, u nas też chłopak 😊
 
Jestem za, u nas też chłopak 😊
Może lepiej zamiast imion warto zostać przy nickach - bo nam się wszystko pomiesza. Co do reszty (termin, płeć, imię dziecka, miejscowość itp.) pomysł fajny:)
A u nas dziewczynka - co mnie cieszy, bo moje dwie córki już niemal dorosłe, a synów mam młodszych, więc teraz chętnie wrócę do sukieneczek i warkoczyków:)
 
Dziewczyny czy Was często boli głowa w ciazy??
Mnie w ostatnim czasie boli prawie codziennie a boje się brać jakieś leki :/
 
Tez jestem za tym zeby nicki pozostały bo z imionami bedzie za duzo

Glowa boli w ciazy czesto, wtedy tzreba pic bardzo duzo wody. I niestety codziennie tego pilnowac i pic i pic
 
reklama
Dobrze wiedzieć - bo mnie też głowa boli niemal codziennie - na szczęście nie jakoś tragicznie, ale męczące to. Niby piję sporo, ale może jednak za mało...
 
Do góry