reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Za tydzień polowkowe. Może jednak noszę córeczkę?😀 a w sumie już teraz nieważne, byleby zdrowe ;) Zastanawiam się jaki wózek kupić dla dzieci rok po roku. W sensie chcę taki żeby dzieci były przodem i obok siebie, ale nie widzialam takiego używanego wozka jeszcze, a nowe drogie. I dalejl nie wiem czy dostawke się opłaca kupić🙈
 
reklama
Dajcie namiar na to forum zamknięte albo napiszci3 jak tam.można dołączyć? Bo pamiętam, ze na marcowe mamy ktoś mnie dodał😀
Jeśli byłabyś dodana do forum prywatnego to w swoich wiadomościach prywatnych możesz znaleźć link. Zerknij tam czy masz. Jak nie to zaczekamy do jutra do końca dnia czy zgłosi się jeszcze ktoś kto zapomniał wcześniej poinformować o chęci dołączenie do forum prywatnego i dodamy was zbiorczo, żeby tak nie pisać do aniaslu z każdym pojedynczym przypadkiem :)
 
Tak, ja poproszę
Jeśli byłabyś dodana do forum prywatnego to w swoich wiadomościach prywatnych możesz znaleźć link. Zerknij tam czy masz. Jak nie to zaczekamy do jutra do końca dnia czy zgłosi się jeszcze ktoś kto zapomniał wcześniej poinformować o chęci dołączenie do forum prywatnego i dodamy was zbiorczo, żeby tak nie pisać do aniaslu z każdym pojedynczym przypadkiem :)
 
Jeśli byłabyś dodana do forum prywatnego to w swoich wiadomościach prywatnych możesz znaleźć link. Zerknij tam czy masz. Jak nie to zaczekamy do jutra do końca dnia czy zgłosi się jeszcze ktoś kto zapomniał wcześniej poinformować o chęci dołączenie do forum prywatnego i dodamy was zbiorczo, żeby tak nie pisać do aniaslu z każdym pojedynczym przypadkiem :)
Nie mam żadnej wiadomości. No nawet ja kiedyś proponowalam juz utworzenie prywatnej grupy, ale tyle postów to się zgubił🙈 a ja też nie zaglądam codziennie, przyznaje. No i jestem jedna z pierwszych mamuś w majowych mamach😄😄😄 no ale w takim razie teraz się zgłaszam, będę mogła się w końcu przedstawić ze zdjęcia😄😄😄
 
Jak radzicie sobie z migrena? Apap nie pomaga, mdli.mnie jeszcze. Masakra. Rok temu to mogłam sobie leżeć i czekać aż przejdzie a teraz jak jest córka na świecie to muszę się nią zająć, coś na chacie porobić. Robię też wszystko, zeby nie zwrócić, bo będę się czuć jeszcze gorzej. :/
 
reklama
Jak radzicie sobie z migrena? Apap nie pomaga, mdli.mnie jeszcze. Masakra. Rok temu to mogłam sobie leżeć i czekać aż przejdzie a teraz jak jest córka na świecie to muszę się nią zająć, coś na chacie porobić. Robię też wszystko, zeby nie zwrócić, bo będę się czuć jeszcze gorzej. :/
Niestety z tym nie pomogę. Ja miałam non stop bóle głowy mniej więcej 6/7-13 tydzień. Myślałam, że wtedy padnę, ale nic nie brałam i wziełam te bóle na przeczekanie :) na szczęście po 13t już nic takiego mi sie nie pojawia. W internetach zawsze piszą, że ból głowy jest od zbyt małej ilości płynów, szczególnie wody...ale czy to prawda nie wiem.
 
Do góry