reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny i ja sie pochwale po wielu zawirowaniach z moim stałym lekarzem i przenoszeniu wizyt, bo covid zawitał do przychodni umówiłam się wczoraj do nowego lekarza i warto było czekać na dobre wieści, bo wszystko ok i będzie córeczka :) póki co jestem w szoku i jeszcze nie wierze, ze takie piekne zmiany mnie czekają. W domu mam 2 chłopców (niecałe 2 i 4 lata)
 
Hej dziewczyny i ja sie pochwale po wielu zawirowaniach z moim stałym lekarzem i przenoszeniu wizyt, bo covid zawitał do przychodni umówiłam się wczoraj do nowego lekarza i warto było czekać na dobre wieści, bo wszystko ok i będzie córeczka :) póki co jestem w szoku i jeszcze nie wierze, ze takie piekne zmiany mnie czekają. W domu mam 2 chłopców (niecałe 2 i 4 lata)
Wow :) dużo malututkich dzieci, bardzo odważnie 😍 a powiedz mi ciężko było jak miałaś dwóch malutkich? Ja będę miała różnicę między dziećmi 16 miesięcy i się zastanawiam jak to ogarnę :D
 
Czesc dziewczyny słuchajcie pomóżcie mi bo mam dylemat. Jestem w 16 tyg 5 dni i mam możliwość iść dziś do lekarza bądź za tydzień w środę. Chodzi mi tu konkretnie o określenie pluci dziecka. Wiadomo ze te 16 to termin z okresu a do zapłodnienia doszło dwa tyg potem. Czekać tydzień? Tak żeby było widać na sto procent
 
Czesc dziewczyny słuchajcie pomóżcie mi bo mam dylemat. Jestem w 16 tyg 5 dni i mam możliwość iść dziś do lekarza bądź za tydzień w środę. Chodzi mi tu konkretnie o określenie pluci dziecka. Wiadomo ze te 16 to termin z okresu a do zapłodnienia doszło dwa tyg potem. Czekać tydzień? Tak żeby było widać na sto procent
Różnie może być :) czasem po prostu dziecko nie chce współpracować i się odwróci tyłem, a wtedy nie ma znaczenie czy idziesz w tygodniu 15t czy 25t, bo po prostu nie widać. 100% gwarancji też nikt Ci nie da, ale ogólnie płeć już w 16 tygodniu powinna być możliwa do odczytania. Ja byłam w 13t+2d to lekarz powiedział już, że raczej dziewczynka, a jak poszłam w 17t+2d to powiedział, że na bank dziewczynka.
 
Wow :) dużo malututkich dzieci, bardzo odważnie 😍 a powiedz mi ciężko było jak miałaś dwóch malutkich? Ja będę miała różnicę między dziećmi 16 miesięcy i się zastanawiam jak to ogarnę :D
U mnie różnica 2 lata między chłopcami więc myślę, ze trochę lżej miałam, bo 2latek to już jest rozumny. Te gorsze dni szybko się zapomina :) jeśli nie ma chorób, przeziębień (młodszy delikatniejszy, bo tez wcześniak 33tydz to miałam ciekawą zeszłą zimę z chorobami) to wszystko idzie ogarnąć i nawet nie wiem kiedy mijały te miesiące :)
 
U mnie w 16+5 określiła tak bez przekonania chłopca, kazała się wstrzymać z zakupami do połówkowego [emoji4] więc może lepiej ten tydzień poczekać
Czesc dziewczyny słuchajcie pomóżcie mi bo mam dylemat. Jestem w 16 tyg 5 dni i mam możliwość iść dziś do lekarza bądź za tydzień w środę. Chodzi mi tu konkretnie o określenie pluci dziecka. Wiadomo ze te 16 to termin z okresu a do zapłodnienia doszło dwa tyg potem. Czekać tydzień? Tak żeby było widać na sto procent
 
reklama
Czesc dziewczyny słuchajcie pomóżcie mi bo mam dylemat. Jestem w 16 tyg 5 dni i mam możliwość iść dziś do lekarza bądź za tydzień w środę. Chodzi mi tu konkretnie o określenie pluci dziecka. Wiadomo ze te 16 to termin z okresu a do zapłodnienia doszło dwa tyg potem. Czekać tydzień? Tak żeby było widać na sto procent
Hej,
Byłam wczoraj na wizycie 16+3 i pierwszy raz lekarz określił mi płeć i mówi, że jest pewien więc pozostaje tylko kwestia współpracy Twojego maluszka :)
W poprzedniej ciąży dopiero na połówkowych się dowiedziałam.
 
Do góry