reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

U nas wybór był między Adamem a Michałem, nie chcieliśmy takiego imienia starodawnego typu Antoni, Stanisław, Henryk, Jan czy też mocno nowoczesnego np. Marcel. Zostaliśmy przy Adamie a patrząc po rankingach aktualnie mało popularne imię bo na 10 najpopularniejszych w 2020roku było 8 🙂. Tak odchodząc od imion to wczoraj dowiedziałam się, że mam łożysko nisko położone na tylnej ścianie, nie jest przodujące, ale mam prowadzić kanapowy styl życia. Czy któraś też tak ma/miała i jak to dalej wygląda aktualnie mam 19tc czy to się może zmienić i na co się szykować ewentualnie bo dają mi max kilka tygodni żeby się podniosło.
Hej, ja mam łożysko nisko ja tylnej ścianie. To dopiero połowa ciąży i ma powędrować w górę wraz z wzrostem macicy. Mój lekarz mówi, że to normalne dla tego tygodnia ciąży, ale uważać z seksem... 🙂
 
reklama
Dobry wieczór. Dawno mnie tu nie było, ale prawie miesiąc walczyliśmy z 👑. W międzyczasie odebrałam wyniki krzywej i wdrażanie diety, bo wyszła cc. Dzisiaj po połówkowym usg. Jestem uspokojona, byłam chyba z 40 minut 🙈 Dzieć obejrzany dokładnie z każdej strony i wychodzi, że będzie dziewczynka 😊
Jedyne moje zmartwienie to waga... Wg usg wyszło, że Mała waży 310g 😱 A to z OM 18+1, a z I USG 19 tydzień. Jak u Was wygląda to wagowo?
 
Kobiety macie może takie zdj z USG? Jaka płeć według was?

Dobry wieczór. Dawno mnie tu nie było, ale prawie miesiąc walczyliśmy z 👑. W międzyczasie odebrałam wyniki krzywej i wdrażanie diety, bo wyszła cc. Dzisiaj po połówkowym usg. Jestem uspokojona, byłam chyba z 40 minut 🙈 Dzieć obejrzany dokładnie z każdej strony i wychodzi, że będzie dziewczynka 😊
Jedyne moje zmartwienie to waga... Wg usg wyszło, że Mała waży 310g 😱 A to z OM 18+1, a z I USG 19 tydzień. Jak u Was wygląda to wagowo?
U mnie dziś 170g 16+2 🙂 dziś usłyszałam, że chłopak 😉
 
Dobry wieczór. Dawno mnie tu nie było, ale prawie miesiąc walczyliśmy z 👑. W międzyczasie odebrałam wyniki krzywej i wdrażanie diety, bo wyszła cc. Dzisiaj po połówkowym usg. Jestem uspokojona, byłam chyba z 40 minut 🙈 Dzieć obejrzany dokładnie z każdej strony i wychodzi, że będzie dziewczynka 😊
Jedyne moje zmartwienie to waga... Wg usg wyszło, że Mała waży 310g 😱 A to z OM 18+1, a z I USG 19 tydzień. Jak u Was wygląda to wagowo?
Szczerze mówiąc ja ostatnio nie miałam jeszcze podanej wagi, a na wizycie byłam w 17t + 2d i wychodziło wtedy,że termin z OM i USG jest taki sam. Kolejna wizyta w czwartek 17.12 i możliwe, że wtedy już będzie info o szacunkowej wadze dodane. A Ty czym się martwisz? :)To normalnie, że dzieci rosną skokowo i niektóre są nieco większę a inne nieco mniejsze :) sporo osób ma ok. tygodnia a nawet więcej różnicy pomiędzy terminem z OM a USG
 
Cześć 🙂 forum czytam od momentu jak się dowiedziałam o ciąży i w końcu postanowiłam się udzielić, dzisiaj jest 17+4 z usg, we wtorek dowiedzieliśmy się, że będzie chłopak 🥰 Też się zastanawiamy nad imieniem i na ostatnim usg również lekarz jeszcze nie podawał wagi.
 
reklama
Do góry