reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Super, dziękuję za odpowiedź ;-) przyznam, że póki co tylko wizualnie patrzę :-D chociaż ważne też aby stelaż był aluminiowy bo jak winda wysiądzie to mam kawałek na górę ;-)

Oglądałam go ostatnio w sklepie. Wizualnie fajny, ale jak dla mnie za sztywny. Ale to już zależy co kto lubi...
 
reklama
Ja też jestem zielona w temacie ale jak oglądałam na necie to wpadł mi w oko wózek Riko Nano, czy kto posiada ?🤔
Ja mam Riko Vario i jestem zadowolona. Jest bardzo masywny, ma bardzo dobrą amortyzację. Dla mnie było też ważne, że to polski producent i z tego co mówił sprzedawca to większość części jest produkowana na miejscu, poza jakimiś dętkami itd. W przeciwieństwie do drogich niemieckich wózków, które mają części sprowadzane z Chin ;)Jest niezniszczalny 😜 jeździliśmy po chodnikach, krawężnikach, trawnikach i po lesie. Jak oglądałam te wózki przed kupnem to konstrukcyjnie wszystkie modele były bardzo podobne.
Moja siostra też brała polskiej firmy Adamex, ale nie wiem jaki model. Też była zadowolona.
 
Ja mam Riko Vario i jestem zadowolona. Jest bardzo masywny, ma bardzo dobrą amortyzację. Dla mnie było też ważne, że to polski producent i z tego co mówił sprzedawca to większość części jest produkowana na miejscu, poza jakimiś dętkami itd. W przeciwieństwie do drogich niemieckich wózków, które mają części sprowadzane z Chin ;)Jest niezniszczalny 😜 jeździliśmy po chodnikach, krawężnikach, trawnikach i po lesie. Jak oglądałam te wózki przed kupnem to konstrukcyjnie wszystkie modele były bardzo podobne.
Moja siostra też brała polskiej firmy Adamex, ale nie wiem jaki model. Też była zadowolona.
Dziękuję za wyczerpującą opinię 😉 teraz z czystym sumieniem mogę go brać 😁 pozdrawiam gorąco 😘
 
Ja właśnie coraz bardziej przekonuję się do Adamex. Nie wiem jeszcze jaki model, ostatnio wpadł mi w oko vicco i neonex. Stały w sklepie obok Riko i właśnie miękkością się różniły, dlatego Rico odrzuciłam (chociaż wizualnie fajny i opinie ma dobre). Ja też nie jestem za drogimi wózkami, bo one na ogół zupełnie sztywne - Adamex przy nich "płynie". Chociaż kusi mnie jeszcze żeby ten starszy model Anex Sport pomacać, bo mi się bardzo podoba ale musiałabym znaleźć go w komisie lub do kogoś pojechać kto używany sprzedaje, bo w sklepie już są tylko m/type (sztywny) i e/type (miększy, ale jakoś mnie wyglądem nie zachwyca)... a może ktoś ma Anex Sport i może powiedzieć czy on jest miękki, czy z tych sztywniejszych?
 
Ja tam już nie zamierzam patrzyć czy imię popularne czy nie. Ani czy ktoś bliski je już ma czy nie. Przy pierwszym dziecku się sugerowałam i potem żałowałam.
Powiem Ci, ze ja troche też żałuję. Ja chciałam dać Emma, ale że nie polskie, nie takie , nie srakie dałam inne. Też mi się podoba, ale szkoda że nie dalam tak jak naprawdę mi sie podobalo. Teraz mam mieć chlopaka, nie na 100% ale czuje ze tak bedzie i emma tez mu nie dam😀🙈
 
Doradzcie mi. Mam 9 miesięczna córkę, spi z nami w lozku. Drugie zamierzam karmic piersia w nocy pewnie na łóżku. Ale we 4 się nie zamieścimy. Czy mam kupowac dostawke dla nowego bobo czy odłączyć scianke od lozeczka córki a jej kupic "normalne" łóżko dziecięce. Dodam, ze nieraz mala jest trzymana w lozeczku, bo albo sie bawi albo żeby nie raczkowala za mną. To musi mieć jakies swoje łóżko. Mam też w razie w łóżecZko turystyczne, ale na co dzień go nie używam.
 
Chociaż nie wychowałam jeszcze dziecka to uważam że im szybciej odzwyczaisz córeczkę od spania z Wami tym prościej i lepiej będzie dla Waszej czwórki l. Każdy kolejny miesiąc mała coraz bardziej przyzwyczaja do wspólnego spania . I potem może się skończyć jak u moich rodziców ze chyba do 4 roku życia usypiałam z mama a później tata przekładał mnie do siebie bo każdemu się serce krajało jak zaczynałam płakać 😂🤣
Doradzcie mi. Mam 9 miesięczna córkę, spi z nami w lozku. Drugie zamierzam karmic piersia w nocy pewnie na łóżku. Ale we 4 się nie zamieścimy. Czy mam kupowac dostawke dla nowego bobo czy odłączyć scianke od lozeczka córki a jej kupic "normalne" łóżko dziecięce. Dodam, ze nieraz mala jest trzymana w lozeczku, bo albo sie bawi albo żeby nie raczkowala za mną. To musi mieć jakies swoje łóżko. Mam też w razie w łóżecZko turystyczne, ale na co dzień go nie używam.
 
Doradzcie mi. Mam 9 miesięczna córkę, spi z nami w lozku. Drugie zamierzam karmic piersia w nocy pewnie na łóżku. Ale we 4 się nie zamieścimy. Czy mam kupowac dostawke dla nowego bobo czy odłączyć scianke od lozeczka córki a jej kupic "normalne" łóżko dziecięce. Dodam, ze nieraz mala jest trzymana w lozeczku, bo albo sie bawi albo żeby nie raczkowala za mną. To musi mieć jakies swoje łóżko. Mam też w razie w łóżecZko turystyczne, ale na co dzień go nie używam.
Wiesz co mój młody niedługo kończy 12miesięcy i jakoś po skończeniu roczku chcemy go przekwaterować do własnego pokoju. Teraz śpi z nami w sypialni, ale w swoim łóżeczku i po prostu razem z tym łóżeczkiem przeniesiemy go do innego pokoju. Drugie dziecko na początku będzie też z nami w pokoju w kołysce a pewnie po ok. 5 miesiącach trzeba będzie zrezygnować z kołyski na rzecz łóżeczka, więc kupimy jakieś zwykłe drugie łóżeczko, bo synek jednak nadal będzie za mały, żeby odstąpić łóżeczko siostrze i przejść na "dorosłe" łóżko. A co do Twojego przypadku to oczywiscie zrobisz jak uważasz, ale nie wydaje mi się, żeby przebywanie w jednym pokoju we czwórkę tym bardziej w jednym lóżku było najlepszym rozwiązaniem (jeśli oczywiście macie miejsce, żeby gdzieś przenieść "starszka"), bo będą się wam budzić nawzajem i noce mogę być nieciekawe. Wydaje się, że starsze mogłoby łatwiej przesypiać noce w oddzielnym pokoju.
 
reklama
dziewczyny, mam cukrzyce ciążowa😥 za wysokoe cukry na czczo. Lekarz może za tydzień da mi insuline. A jednak myślę, ze to co czuję, to ruchy moje
Chociaż nie wychowałam jeszcze dziecka to uważam że im szybciej odzwyczaisz córeczkę od spania z Wami tym prościej i lepiej będzie dla Waszej czwórki l. Każdy kolejny miesiąc mała coraz bardziej przyzwyczaja do wspólnego spania . I potem może się skończyć jak u moich rodziców ze chyba do 4 roku życia usypiałam z mama a później tata przekładał mnie do siebie bo każdemu się serce krajało jak zaczynałam płakać 😂🤣
Też mi się tak wydaje ;-)
 
Do góry