reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jaka Cisza tutaj... jak się czujecie ? Przygotowane już wszystko?
Hej, ja byłam wczoraj na wizycie. Obecnie jestem w 27+4 ale młody z wymiarów wychodzi na 28 tydz. Waga 1014. Szyjka lekko skrócona, ale ma 3.4 i jest twarda. Z dolegliwości to przeokropna zgaga i refluks.
Dopiero ogarniam szkołę rodzenia, wyprawki dalej brak :p
A u Ciebie i reszty jak sytuacja? :)
 
No ja byłam w tamten wtorek to 1100 około powiedział że mala i długa:) szyjki nie sprawdziliśmy tym razem bo to nie jest mój prowadzący tylko jak jestem w pl to chodzę dodatkowo zweryfikować... myślałam że buźke już pokaże bo co wizyta to się tak zasłania że nie widać kompletnie nic [emoji847] ale tym razem też nic nie pokazała, obrocona już główkowo ale w stronę "tylna" [emoji23] także i tym razem lipa.. Co do objawów to praktycznie nic prócz tego że w nocy się budzę co chwilę obrażam z boku na bok czasem coś zaboli podczas nocnych piruetow [emoji12] wyprawka... hmmm nie wiem ciuszkow mam dużo musiała bym przejrzeć pokompletowac ale to jak podziele rozmiarami i będę prala, wozeczek już zakupiony i dopiero po tym jak się "przejechalam" zaczynam się niecierpliwic i stresować bo do tej pory chyba dalej jeszcze nie docierało do mnie to wszystko jeszcze...
 
No ja byłam w tamten wtorek to 1100 około powiedział że mala i długa:) szyjki nie sprawdziliśmy tym razem bo to nie jest mój prowadzący tylko jak jestem w pl to chodzę dodatkowo zweryfikować... myślałam że buźke już pokaże bo co wizyta to się tak zasłania że nie widać kompletnie nic [emoji847] ale tym razem też nic nie pokazała, obrocona już główkowo ale w stronę "tylna" [emoji23] także i tym razem lipa.. Co do objawów to praktycznie nic prócz tego że w nocy się budzę co chwilę obrażam z boku na bok czasem coś zaboli podczas nocnych piruetow [emoji12] wyprawka... hmmm nie wiem ciuszkow mam dużo musiała bym przejrzeć pokompletowac ale to jak podziele rozmiarami i będę prala, wozeczek już zakupiony i dopiero po tym jak się "przejechalam" zaczynam się niecierpliwic i stresować bo do tej pory chyba dalej jeszcze nie docierało do mnie to wszystko jeszcze...
U mnie wczoraj to samo. Młody obrócił się tyłem i nie chciał się pokazać. Uparty chyba po ojcu :D z tym spaniem mam podobnie ale dla mnie zdecydowanie gorsza jest zgaga :p
 
Słyszałam że jak zgaga to wloski rosną:))) będzie ładna czuprynka hehe moja to chyba jak kolano będzie [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry