reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Podobno w Polsce każda kobieta ma prawo do znieczulenia zewnątrzoponowego, to tutaj od dawna nie dają, bo nie mają anestezjologa. Nieźle co? 🤣🤣 Tylko gaz mi pozostał. Polecam. Bez gazu bym nie przeżyła, jak się go dobrze używa, to pomaga znieść ból.
 
Gratulacje już masz to za sobą ...No w Polsce niestety trzeba mieć szczęście żeby dostać zoo ..ja akurat rodzę w holadni wiec tutaj nie ma problemu No chyba ze będzie już za późno ...i tez myśle o tym znieczuleniu chociaż troszkę się boje zoo ..opowiadaj jak poród ?
 
Hej, byłam u Was na początku, bo termin miałam na granicy miesięcy, ostatecznie wyszło na 30 kwietnia. 39+1 dzisiaj. Miałam trochę straszaków, ale ogółem liczę że uda się rodzić w maju. Jeszcze mam trochę do przygotowania ;p
 
Urodziłam dzisiaj o 8 rano. Wczoraj po wizycie o której pisałam zaczęły odchodzić wody i tak wieczorem się znalazłam na porodówce. To był istny koszmar, bez męża nie dałabym rady, ale teraz podziwiam moje maleństwo. 😍😍
Gratulacje! A na kiedy miałaś termin? Fajnie, że masz już Maleństwo po tej stronie brzuszka🙂
 
Gratulacje dla świeżo upieczonych Mam :) trzymam kciuki za resztę - oczekujących ! Najprawdopodobniej mnie czeka cc 10,11.05 , podobno Syn.. oby jakoś wszystko dobrze poszło!
Macie już wybrane imiona dla dzidziusiow? Co myślicie o imionach męskich : Jakub, Teodor, Witold?
 
reklama
Gratulacje dla świeżo upieczonych Mam :) trzymam kciuki za resztę - oczekujących ! Najprawdopodobniej mnie czeka cc 10,11.05 , podobno Syn.. oby jakoś wszystko dobrze poszło!
Macie już wybrane imiona dla dzidziusiow? Co myślicie o imionach męskich : Jakub, Teodor, Witold?
Z podanych imion mi najbardziej podoba się Jakub :) ....tylko wadą jest to, że bardzo popularne i dużo chłopców ma tak na imię. Ale każdy wybiera takie imię jakie jemu się njbardziej podoba! U mnie będzie dziewczynka - Amelia :D
 
Do góry