reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
 
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧poprzednim razemzbadali mi odrazu krew tylko dlatego ze jestem anemiczką i wypisali mi tabletki na krew jednak zadnych informacji o becie ani moich wynikow do reki nie podali eh ...
 
Ja bylam pozamacicznej(moja pierwsza ciaza ) miesiączkę normalnie mialam , później tydzin plamień, podkusiło mnie ze zrobię testy a Tu dwie krechy hepi . Lelarz z tymi plamieniami do szpitala a tam.na usg brak pęcherzyka a tu 7 tydzien byl. Ciaza sie rozwijała w lewym jajniku byla za duża to mi wycięli jajnik. Spokoknie kochana cierpliwosc trzeba .
 
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
To się ciesz,że nic nie jest. Ja w 1 ciąży tak miałam. Czułam się lepiej niż przed ciąża.
Z córka była katastrofa,od 5tc l4,muliło strasznie,chociaż bez wymiotów.
Teraz nie mam takiej tragedii ale czuję że i zgaga będzie i to mulenie,którego nie lubię.
Ja jestem po operacji żołądka więc jak tylko zjem coś więcej lub szybciej to podwójnie fatalnie.
 
Ja bylam pozamacicznej(moja pierwsza ciaza ) miesiączkę normalnie mialam , później tydzin plamień, podkusiło mnie ze zrobię testy a Tu dwie krechy hepi . Lelarz z tymi plamieniami do szpitala a tam.na usg brak pęcherzyka a tu 7 tydzien byl. Ciaza sie rozwijała w lewym jajniku byla za duża to mi wycięli jajnik. Spokoknie kochana cierpliwosc trzeba .
Szkoda jajnika😒,ale ważne że z Tobą wszystko ok.
 
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
 
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
Czekamy na info🥰będzie dobrze. To moja druga ciaza po cp.
 
reklama
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
Tez mam 8 maja, jednak wedlug apki to dopiero 5t+3 😆 ja juz w leb dostaje z tym liczeniem
 
Do góry