reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny! Ja tu widzę, że nam trzeba pozytywnych rzeczy, bo się strasznie pesymistycznie zrobiło. Dajcie jakieś dobre rzeczy, które Wam się ostatnio przydarzyły albo takie, na które czekacie. Ja zacznę - zarezerwowałam właśnie pokój w pięknym miejscu na rocznicowy weekend 🙂
Kiedy macie rocznicę? My mamy w piątek, ale że weekend imprezowy to rocznicowy weekend przełożony na 24/25/26 i też nie mogę się doczekać:) choć rocznicowy a atrakcje dla maluchów ale zawsze to odskocznia i zmiana miejsca dla nas :)
 
reklama
ja mam wizytę 23.09 A co do Mazur to mamy dość daleko jesteśmy ze Śląska
Oj to faktycznie, my to w wakacje często na weekend jakieś jeziorka zaliczamy ale ja z Podlasia to mam bardzo blisko a Tobie toczyć się przez całą Polskę to faktycznie trzeba juz się zorganizować:)
Byliśmy w lipcu przejazdem z Chorwacji u męża rodziny na Śląsku w Rudzie Śląskiej:)
 
Do góry