reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Oj to faktycznie, my to w wakacje często na weekend jakieś jeziorka zaliczamy ale ja z Podlasia to mam bardzo blisko a Tobie toczyć się przez całą Polskę to faktycznie trzeba juz się zorganizować:)
Byliśmy w lipcu przejazdem z Chorwacji u męża rodziny na Śląsku w Rudzie Śląskiej:)
to godzinkę jazdy od mojej miejscowości
 
Dziewczyna jak ja teraz was tak czytam to i ja się zaczęłam martwić że jeszcze nie widać zarodka choć lekarz powiedział że ciąż wczesna i może na USG nic nie widać to pęcherzyk już był 5i 4 dni powiedział że na kolejnej wizycie będzie już pięknie widać i mam porobić badania do karty ciąży
 
Byłam dziś na wizycie. Trochę zajęło mi nadrobienie was 🙈
Wszystko ok, serduszko jest, bije ale nie udało się usłyszeć bo za daleko ulokowane od głowicy. Mega próbował lekarz ale nie udało się. Wg om 6+4 wg usg 6+3 zarodek 0,61cm czyli wszystko jak powinno być. Pytałam o witaminę b12 i b6 to jak chce to kawał mi brać femibion bo zawiera w składzie. O żołądek pytałam to powiedział ze pewnie ze stresu choć ja wiem ze raczej nie bo boli mnie tak od niedzieli/poniedziałku. Mam trzymać dietę cukrzycowa i powtórzyć glukozę na następna wizytę.ale przyznaje się ze dla mnie ta dieta to kosmos i nie ogarniam tego wiec pewnie skończy się jak ostatnio.
Następna wizyta 5.10 w moje urodziny 🙈
 
reklama
Byłam dziś na wizycie. Trochę zajęło mi nadrobienie was 🙈
Wszystko ok, serduszko jest, bije ale nie udało się usłyszeć bo za daleko ulokowane od głowicy. Mega próbował lekarz ale nie udało się. Wg om 6+4 wg usg 6+3 zarodek 0,61cm czyli wszystko jak powinno być. Pytałam o witaminę b12 i b6 to jak chce to kawał mi brać femibion bo zawiera w składzie. O żołądek pytałam to powiedział ze pewnie ze stresu choć ja wiem ze raczej nie bo boli mnie tak od niedzieli/poniedziałku. Mam trzymać dietę cukrzycowa i powtórzyć glukozę na następna wizytę.ale przyznaje się ze dla mnie ta dieta to kosmos i nie ogarniam tego wiec pewnie skończy się jak ostatnio.
Następna wizyta 5.10 w moje urodziny 🙈
Cudna wiadomość ❤️ I trzymam kciuki by z dietą udało się troszkę ogarnąć 🥰 A cukier na jakim poziomie miałaś ostatnio?
 
Do góry