reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

To dzis kilka wizyt. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści. Ja mam w poniedziałek pierwszą wizytę.

Kiedy mówicie w pracy o ciąży? Ja mysle powiedziec w pracy okolo 10-12 tygodnia, ale mocno mnie to stresuje. Pracuje w małej firmie i szefostwo bezpośrednio odczuje moją późniejszą nieobecność, a 3 mc temu zaszła w ciążę tez moja koleżanka i jest na zwolnieniu wiec będą mocno niezadowoleni.
ja powiedziałam od razu. Pracuje w dużym markecie budowlanym na typowo męskim dziale. Dużo dźwigania, latania po drabinie.
Moja kadrowa powiedziała że woli żebym od początku poszła na zwolnienie bo sklep budowlany to nie miejsce dla ciężarnych. Tak więc narazie siedzę sobie na tym 80% płatnym co mi się zbytnio nie podoba.
Ale u mnie pilnują strasznie tego. Były u nas 2 poronienia w trakcie pracy w ciągu ostatnich kilku lat więc teraz od razu wyganiają.
 
reklama
ja powiedziałam od razu. Pracuje w dużym markecie budowlanym na typowo męskim dziale. Dużo dźwigania, latania po drabinie.
Moja kadrowa powiedziała że woli żebym od początku poszła na zwolnienie bo sklep budowlany to nie miejsce dla ciężarnych. Tak więc narazie siedzę sobie na tym 80% płatnym co mi się zbytnio nie podoba.
Ale u mnie pilnują strasznie tego. Były u nas 2 poronienia w trakcie pracy w ciągu ostatnich kilku lat więc teraz od razu wyganiają.
Bardzo dobrze że poszłaś od razu, teraz Ty i dzidź jesteście najważniejsi :)
 
reklama
Do góry