reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej kobietki.
Ucichłam, bo sie zmartwiłam, stresowalam, słabe dni i zrobiłam generalny detoks od internetow. Bylam na wizycie 11.09. Pecherzyk, razem z zoltkowym widoczny w dobrym miejscu. Bylam w 6+2 z om ale powiedziala ze nic wiecej nie widac bo najprawdopodobniej ciaza mlodsza o 1,5tyg lub nawet dwa 🤷🏼‍♀️ Dziwne, ze powiedziala ze zarodka nie ma potem podala CRL 1.8mm i cialko zolte, ktore powstaje ok 5+2 wiec nie zgadzaja mi sie te wyliczenia. Powtorka usg 25.09. Ale juz nie mysle negatywnie, poukladalam sobie i juz jest super ! :)
Nadrobilam Was i baaardzo sie ciesze ile pozytywnych wiadomosci z wizyt przynosicie! ❤️❤️🥰
 
reklama
Udało się ❤
 

Załączniki

  • 20210915_202648.jpg
    20210915_202648.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 84
No to i ja po wizycie. Serduszko i dzidziol jest cale 0.83 cm , ciąża wychodzi 6 t 5 d i termin na 3 maja, ogólnie to on zaczyna robić a tam dwie dzjdzie jakby ja w szoku i mowie ile tam jest ? A on się śmieje i mówi jedna te drugie to ciałko żółte które odpowiada za odżywianie dziecka, no a wielkościowe było identyczne heheh dostałam zestaw badan do zrobienia, następna wizyta 12 października to będzie 11 tydz wiec to jeszcze nie będą te badania 12/13 tydz, że wtedy powie kiedy na nie przyjść, mam pójść na konsultacje dentystyczna koniecznie i wyleczyć jeśli coś nie gra, także no ogolnie super teraz zostało powiedzieć w pracy, jutro podpytam dziewczyn co sądzą, kiedy powiedzieć aj
 
dzień zaliczam do nawet udanych, jedna tabletka tylko na zgagę i sporo migdałów.
Dzielnie zjadłam kolacje żeby ten cukier ogarnąć , ciekawe co będzie jak się położę 😒😒 oby nie ogień piekielny.
 
Jejku mi też się ciągle odbija 😩 tylko bym piła zimne napoje z lodówki 😂 co chwile cos wcinam, później cierpię bo mi niedobrze... Aż się obawiam o moja wagę, znów przywale 20 kg to będę później zrzucać jak po pierwszej ciąży 😅
 
Mnie okresowo dopadają mdłości i jestem bardziej senna, ale w końcu idzie jesień 🙂 Trochę mam takie zawieszenie, jakoś kiepsko ostatnio u mnie z ogarnianiem rzeczywistości. Trochę jak NICOŚĆ z "Niekończącej się opowieści"😁
 
reklama
Cześć Dziewczyny, podczytuje Was od kliku dni.. Chciałam dołączyć, nie wiem na jak długo, ale może Wy mi coś rozjasnicie bo mam wrażenie, że z wizyty na wizytę jestem coraz głupsza..
Ale od początku, to moja 3 ciąża, mam wspaniałego poltorarocznego synka o którego bardzo długo się staraliśmy. Pierwsza ciąża zakończyła się u mnie w 8tc, z drugiej mam synka.. A z 3 nic nie rozumiem 🤷‍♀️
Wg aplikacji termin mam na 20 maja. W poniedziałek badałam bete i wyszła niska.. 150, progesteron ledwo 5.. Biorę progesteron w końskich dawkach i tak podczas dzisiejszego badania progesteron mam już 11,a beta 210..wiec przyrost poniżej normy. I tu uwaga, udało mi się dostać dzisiaj do lekarza, który zobaczył w macicy pęcherzyk 32mm.. Jak to jest możliwe? Przy tak niskiej becie? Lekarka kazała bete powtórzyć jeszcze za 3 dni.. Ja z tego nic nie rozumiem.. Jak zapytalam lekarki jak to możliwe to powiedziała, no ale jest pęcherzyk wiec o co chodzi? Nie znam się to nie będę dyskutować.. Ale myślicie że z takim przyrostem jest w ogóle szansa?
 
Do góry