reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

u mnie z objawami tak se niby są mdłości , ale czemu tak z dnia na dzień się zmniejszyły😱 uspokoję się przy kolejnym USG, bo u mnie wzrost fasolindy hamował zwykle przy 6 TC więc trzęsę tyłkiem do 28.09 😭może pójdę szybciej na to USG🤭UPS miałam bana na marudzenie 🤣🤣
Spokojnie ! Ja nie mam żadnych młodości . Cieszy mnie to bo w pierwszej ciąży wymiotowałam codziennie rano do końca 5mc
 
reklama
Hej Dziewczyny,

bardzo nieśmiało, ale dołączę :) Chciałam się przywitać jak będę miała większą pewność, ale jest mi trochę ciężko w tym oczekiwaniu, a podczytuję Was i widzę, że macie podobne górki i dołki. Może będzie mi łatwiej i raźniej z Wami :)

Jestem w 4+2, dziś byłam u mojego ginekologa, zrobił mi usg i chociaż nie udało się jeszcze uwidocznić pęchęrzyka to potwierdził, że w ciąży jestem, szyjka się zamknęła, macica wygląda jak we wczesnej ciąży i za 10 dni mam się pojawić znów, żebyśmy mogli zaobserwować pęcherzyk.

Trochę się boję (albo raczej na zmianę jestem w miarę spokojna i panikuję) bo mam 39 lat i to moja pierwsza ciąża. Mam cykle 24 dniowe i beta w 26 dniu wynosiła 264, w 27 popołudniu 392 (przyrost był ponad 90%), a dziś (30 dzień) 911, czyli przyrost niby w normie, ale tylko 74% na 48h i ponad 100% na 72h według kalkulatora. Zestresowało mnie to dość mocno + to, że brzuch boli mnie jakby mniej, praktycznie nie mam mdłości, jedynie piersi pobolewają i są lekko powiększone. Na ogólnym Dziewczyny mi piszą, żebym czekała cierpliwie do 7 tygodnia zamiast tyle analizować, ale no wiadomo....nierealne trochę :D Jak sobie Was poczytałam i zobaczyłam ile razy beta robiłyście to od razu się lepiej poczułam, że nie jestem jedyna :D

Myślicie, że taki przyrost bety jest ok? Kalkulator pokazuje, że mieści się w normie, ale zastanawia mnie, że ona trochę zwolniła jednak. Postaram się już nie robić żadnych badań do następnej wizyty, na którą mam zlecone badania...ale ciężko bardzo. Przez pierwsze dni byłam spokojna i to wszystko chyba do mnie nie docierało...a teraz niestety naczytałam się jak ciężko jest donosić ciążę w moim wieku (żyłam do tej pory z jakimiś niedoszacowanymi danymi hehe) i lęk się wkradł.

Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam Dziewczyny, którym tym razem się nie udało. Trzymajcie się 🥺
witaj !! Jesteśmy w tym samym wieku może ja nawet starsza, bo za miesiąc kończę 40stkę. I spokojnie mam sporo koleżanek i znajomych, które rodzą w tym wieku a nawet starsze ..niektóre planowane a niektóre z zaskoczenia 😃 wszystko zależy od organizmu .. wczoraj spotkałam koleżankę w moim wieku z wózeczkiem i słodkim 4mirs. Bobasem 😍😍i wszystko było super do czasu kiedy powiedziała ojjj wpadka nie planowaliśmy hehe tylko raz bez zabezpieczenia ..moja mina była bezcenna😱😱😱 a ja tu męża maltretuje codziennie bez zabezpieczenia od lat .biedak już nieraz się bólem głowy wykręcał🤣🤣a niektórzy tylko raz 🤭😎😑
 
Cześć dziewczyny, ale nie fajnie że jesteście po wizytach i byly serduszka 🙂 Ja na wizytę idę jutro, wg. om 5t0d,ale gin tak jak już pisałam twierdzi ze przy krótkich cyklach ciąża może być starsza, bo na pewno miałam owulację szybciej niz w 14 dniu cyklu. Ogólnie już wyluzowałam i myślę, ze co ma być to będzie. Po za maksymalnie powiększonymi piersiami nic mi nnie jest! Nic mnie nie boli, nie mam mdłości itp. Wiem, ze któraś z Was ma dzis wizytę wiec trzymam kciukasy!!!!
 
Mam też zagwozdkę z apka ciążowa, bo po wpisaniu daty ostatniej miesiączki i długości cyklu apka mi pokazuje tygodnie jak od ostatniej miesiączki, a na dole wymiary dziecka i tetno co chyba jest nie mozliwe w 4t6d, same zobaczcie
Screenshot_20210916-070157.jpg
 
Cześć dziewczyny, ale nie fajnie że jesteście po wizytach i byly serduszka 🙂 Ja na wizytę idę jutro, wg. om 5t0d,ale gin tak jak już pisałam twierdzi ze przy krótkich cyklach ciąża może być starsza, bo na pewno miałam owulację szybciej niz w 14 dniu cyklu. Ogólnie już wyluzowałam i myślę, ze co ma być to będzie. Po za maksymalnie powiększonymi piersiami nic mi nnie jest! Nic mnie nie boli, nie mam mdłości itp. Wiem, ze któraś z Was ma dzis wizytę wiec trzymam kciukasy!!!!
Ja mam dziś USG na 17:30 😱😱😱
 
reklama
Do góry