reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
W pierwszej ciąży miałam jakiś lepszy postęp na testach wiec mam jakiś stres czy na pewno jest wszystko ok :(
Robiłam zdjęcia świeżego testu i później zrobiłam z nich kolaż 😊 a zdjecie testów co dałam wcześniej to są takie jak wyglądają teraz
 

Załączniki

  • 99CA184F-4FB0-4A59-9AAA-CA6B0D243532.jpeg
    99CA184F-4FB0-4A59-9AAA-CA6B0D243532.jpeg
    607 KB · Wyświetleń: 77
W pierwszej ciąży miałam jakiś lepszy postęp na testach wiec mam jakiś stres czy na pewno jest wszystko ok :(
Robiłam zdjęcia świeżego testu i później zrobiłam z nich kolaż 😊 a zdjecie testów co dałam wcześniej to są takie jak wyglądają teraz
ładnie wygląda. U mnie tak
 

Załączniki

  • 83cf52a6-af79-4423-93fe-22aaad4b0685.jpg
    83cf52a6-af79-4423-93fe-22aaad4b0685.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 104
W pierwszej ciąży miałam jakiś lepszy postęp na testach wiec mam jakiś stres czy na pewno jest wszystko ok :(
Robiłam zdjęcia świeżego testu i później zrobiłam z nich kolaż 😊 a zdjecie testów co dałam wcześniej to są takie jak wyglądają teraz
ładnie wygląda. U mnie tak
 
dzień dobry
Też czuje coś,trochę dół pleców co jakiś czas Też czuje,ale z córka też tak miałam.
zaczyna do mnie dochodzić,że jestem w ciąży.
W pełni świadome zajście,ale totalny szok,że za pierwszym razem się udało (z córka różne przygody).
ogólnie dochodzi strach czy dam radę z takimi małymi dziećmi plus 9 latek.
Nie mamy rodziny blisko żeby liczyć na pomoc.

u nas identycznie. Świadome planowane ale szok ze za pierwszym razem 🤣
 
reklama
Do góry