reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Co sądzicie o jedzeniu makreli wędzonej na gorąco? Sporo czytałam i zdania są podzielone niby wędzone ryby można jeść byle nie wędzone na zimno, jak to wygląda w Waszej diecie? 🙂
Listeria namnaża się w temperaturach na plusie, do ok 40*C, a finie już w 60*C, więc można sobie odnieść do różnych potraw to uniwersalnie :)
 
reklama
też walczysz z migrenami? Ja dziś rano już musiałam wsiąść tabletki przeciwbólowe, broniłam się, ale rano było nie do zniesienia. Co bierzesz ?
jak nie byłam w ciąży to ciągle miałam.. Na szczęście od kiedy jestem w ciąży to trochę zelzaly ale dzisiaj jestem wielka kupa 💩 😩 oczywiście miałam zrobić 30 min drzemki a spalam ponad godzinę...
 
Hej Dziewczyny, mam pytanie. Już drugi dzień z rzędu jest mi mega zimno rano (siedzę właśnie w dresie pod kocami i piję ciepłą wodę z cytryną), potem w ciągu dnia robi mi się ciepło, a wieczorem i w nocy to nawet bardzo ciepło ;) Gdyby było mi non stop zimno to podejrzewałabym tarczycę (już zwiększyłam dawkę Letroxu bo TSH poleciało mi na 2,8), ale to chyba jednak jakiś dziwny objaw ciążowy po prostu. Fakt, że jest mi zimno od kiedy zrobiło się tak zimno na zewnątrz, ale w domu ciepło i mąż gania w krótkich spodenkach. Gdzieś tam wyczytałam, że sporo dziewczyn tak ma, że to progesteron podnosząc temperaturę ciała powoduje uczucie zimna...ale sama nie wiem. Miałyście tak może na początku ciąży?
 
Z tym zimnem mam to samo 🙃 zawsze biegałam po domu w spodenkach i bluzce na ramiączkach, a teraz obowiązkowo szlafrok na to. Czasem mnie łapie takie zimno, że się aż trzęsę i szybko pod koc lecę 😅 a zdarzają się też momenty gdzie oblewa mnie gorąco.. Strasznie to męczące. Zwłaszcza np w sklepie, stoje w kolejce i nagle taki przypływ gorąca, wydaje mi się że jestem czerwona jak burak 😅
 
To chyba właśnie zmiany hormonalne, teraz sama siebie nie poznaje. Cała jakoś spuchłam, co chwile wzdęcia 🤨 czuje się jak kulka. Szykuje jedzenie na impreze firmowa i normalnie idzie zwariować, wszystko mi śmierdzi 🤪 właśnie zawijalam rolade szpinakowa z łososiem i to była masakra 😂😂
 
Hej Dziewczyny, mam pytanie. Już drugi dzień z rzędu jest mi mega zimno rano (siedzę właśnie w dresie pod kocami i piję ciepłą wodę z cytryną), potem w ciągu dnia robi mi się ciepło, a wieczorem i w nocy to nawet bardzo ciepło ;) Gdyby było mi non stop zimno to podejrzewałabym tarczycę (już zwiększyłam dawkę Letroxu bo TSH poleciało mi na 2,8), ale to chyba jednak jakiś dziwny objaw ciążowy po prostu. Fakt, że jest mi zimno od kiedy zrobiło się tak zimno na zewnątrz, ale w domu ciepło i mąż gania w krótkich spodenkach. Gdzieś tam wyczytałam, że sporo dziewczyn tak ma, że to progesteron podnosząc temperaturę ciała powoduje uczucie zimna...ale sama nie wiem. Miałyście tak może na początku ciąży?
Mi jest gorąco a zaraz zimno. A teraz w domu pali się w piecu to przy 23 stopniach czuje się jakby było 35🙈
 
reklama
Do góry