reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, zastanawiam się dlaczego zanikly mi objawy ciąży. Bolały mnie piersi, byłam senna czułam zmęczenie, miałam bardzo wyczulony węch. Jakiś czas temu przeżyłam ogromny stres. Z czasem przestałam się czuć w ciąży. :-/ zanikly mi wszystkie objawy. Gdzieś wewnętrznie czuje że ciaza albo obumarła albo nie wiem.
@inga23 spokojnie, bardzo wiele dziewczyn ma tak, że ma duże objawy, potem prawie wcale, a wszystko jest ok. Czasem też objawy znikają, żeby za kilka dni pojawić się znów. Dużo dziewczyn mi tak pisało. Tu podobno nie ma żadnych reguł. W, którym tygodniu ciąży jesteś? Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Info dla dziewczyn które pytają o objawy , nie mam jakiś szczególnych typowych, piersi ppwoekszone ale nie bolą, jestem zmęczona bardziej na pewno już wczesniej i zauważyłam że często boli mnie głowa, od dwóch dni nie mam ochoty na jedzenie ,a i wyszły mi okropne pryszcze w okolicy żuchwy 😳 natomiast w dwóch poprzednich ciążach które odnosiłam moje piersi od początku były ogromne , ciepłe i mega bolące , miałam też mdłości ale.zwykle trwały one krótko do 8 tyg no też sporo spałam, tak że każda ciąża inna, nie ma chyba co tak analizować objawów i porównywać bo każda ma innaczej 🤗 to była moja ostatnia beta już nie robię , czekam jeszcze na wyniki progesteronu, bo też Dzisiaj badałam ale wyników jeszcze nie ma.
29.09 wizyta u ginki myślę że sporo się wtedy wyjaśni i rozstrzygnie, przyrosty mam cały czas na poziomie nie mniej niż 130% ☺️
Jestem juz spokojniejsza zdecydowanie.
Jeśli chodzi o wyprawkę to mam 2 letniego bąbla więc coś się po nim zostawi, a też mam dużo koleżanek które albo są w ciąży albo mają maluchy więc zawszę coś odkupię.
kurcze zmartwiłam się teraz swoją beta bo w 6tym tyg miałam powyżej 5000 a tydzień wcześniej około 1300 więc przyrost nie za duży... I teraz się martwię czy wszystko jest ok 😔
 
@inga23 spokojnie, bardzo wiele dziewczyn ma tak, że ma duże objawy, potem prawie wcale, a wszystko jest ok. Czasem też objawy znikają, żeby za kilka dni pojawić się znów. Dużo dziewczyn mi tak pisało. Tu podobno nie ma żadnych reguł. W, którym tygodniu ciąży jesteś? Kiedy masz wizytę?
To moja 3 ciąża. Objawy ustały w zasadzie z tydzień temu. Normalnie nie czuje się w ciąży nic. Ja 7+1 byłam na usg już. 16 nie widać żywego płodu. Tylko jakiś cień w macicy. Piszę że struktura mogąca być pęcherzykiem ciążowym. I żeby być gotowym na wszystko. Dziwnie się czuję z tym.
@inga23 spokojnie, bardzo wiele dziewczyn ma tak, że ma duże objawy, potem prawie wcale, a wszystko jest ok. Czasem też objawy znikają, żeby za kilka dni pojawić się znów. Dużo dziewczyn mi tak pisało. Tu podobno nie ma żadnych reguł. W, którym tygodniu ciąży jesteś? Kiedy masz wizytę?
 
My musimy kupić wszystko od podstaw wózek łóżeczko fotelik ciuszki dosłownie wszystko dlatego wolę zapytać doświadczone mamy co się przyda a co sobie darować bo po co wydawać kasę na coś co się nie sprawdzi
Jedna z najważniejszych rzeczy dla mnie to kupienie byle jakiej tańszej gondoli a zainwestowanie w lepszą spacerówkę, żeby mi to ktoś powiedział wcześniej to by mi oszczędził sporo kasy a tak kupilam 2 w 1 a to chanchara i i tak kupiliśmy oddzielnie spacerówkę którą się łatwo składa na małą i nie zajmuje dużo miejsca, to jednak ważne jak się zamierzą gdzieś pojechać i zmieścić jakieś bagaze, rowerek biegowy później czy coś:)
 
Jedna z najważniejszych rzeczy dla mnie to kupienie byle jakiej tańszej gondoli a zainwestowanie w lepszą spacerówkę, żeby mi to ktoś powiedział wcześniej to by mi oszczędził sporo kasy a tak kupilam 2 w 1 a to chanchara i i tak kupiliśmy oddzielnie spacerówkę którą się łatwo składa na małą i nie zajmuje dużo miejsca, to jednak ważne jak się zamierzą gdzieś pojechać i zmieścić jakieś bagaze, rowerek biegowy później czy coś:)
tu też będzie dylemat tyle wózków i co wybrać 🙉
 
reklama
tu też będzie dylemat tyle wózków i co wybrać 🙉
To fakt hehehe my długo najpierw czytaliśmy a potem pojechalismy do sklepu poprzymierzac bo też dopiero w sklepie zobaczyliśmy ze jest różnica w wysokości rączki do trzymania wózka, my jesteśmy wysocy wiec potrzebowaliśmy wyższego i ten który główny chcieliśmy obejrzeć musiał odpaść bo musiałam się "schylac"do niego zeby go prowadzić.
 
Do góry