reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Witam się i ja z Wami, ja sprzedałam wózek więc będę zakupywać kolejny ale nie będę zadziwiać już wiem co się sprawdza więc w takich kategoriach będzie musiał spełniać warunki. U nas z mężem nie ma jakiejś wielkiej różnicy wzrostu , ja mam 156 a mąż 178 więc spokojnie każdy wózek dopasujemy ☺️ ja nadal czekam na wyniki progesteronu , ostatnio był na poziomie 33.1 , ale oczywiście zaczęłam czytać węszyć i nie potrzebnie bo się znowu głupot naczytałam i człowiek ma myslenice 🙄🤦🏼‍♀️ i mnie dzis 5+5 , lekko pobolewaja mnie piersi, są też delikatnie powiekszone ale miękkie. Wczoraj też miałam takie pobolewnia podbrzusza natomiast dzisiaj już jest ok 😊 czekam na te wyniki a kolejne czekanie to na wizytę 29 - cieszę się ale wiem że w dniu wizyty będę miała straszny stres.
Trzymam mocno kciukasy 👍 za dzisiejsze wizyty , śliczne zarodki i mocne serduszka ♥️🍀
Witaj 😘 a co się sprawdza jeśli chodzi o wózki? Bardzo mnie to interesuje bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwagę 🤷‍♀️
 
reklama
Witaj 😘 a co się sprawdza jeśli chodzi o wózki? Bardzo mnie to interesuje bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwagę 🤷‍♀️
Dla mnie przede wszystkim waga wózka, bo dzidzia rośnie dołożymy zakupy i mamy np. 30 kg dźwigania, tak samo jak i gabaryty wózka z mniejszym łatwiej poruszać się w sklepie , komunikacji miejskiej itp., fajniej jak przynajmniej jedna para kół jest pompowana bo naprawdę daje to fajną amortyzację i tak nie stukają kółka np po kostce czy chodniku, super jak jest powiększana budka z solidnym wywietrznikiem, sprawdzi się ona na wietrzna jesień, deszcz , zimę (można super schować bobasa) w lecie uchroni od słońca a wywitrznik będzie super do cyrkulacji powietrza 🤗fajnie też jak spacerówkę można zamontować przodem lub tyłem , no i kosz na zakupy fajnie jakby był jednak większy niż mniejszy bo źle się pcha wózek z obwieszonymi rękami 😁 wypinania barierka z obu stron w której i jeden i drugi bok jest ruchomy, fajnie też sprawdzić jak wózek się podbija bo ułatwia to wiazdy na przeszkody to chyba tyle 🤔
 
Powiem szczerze, ze w rodzinie nie bylo. Męża prababcia była bliźniaczka. I nie bede ukrywac, ale jestesmy w szoku! Ciezko opisać nawet moje emocje.
U mnie moja mama jest z bliźniąt 🤭 ale dwu jajowych, a miesiąc temu koleżanka urodziła bliźniaczki jednojajowe i jednokosmówkowe mega żądło spotykany przypadek. Maluszki są identyczne bo komórka jajowa się sklonowała 🤗
 
Dziewczyny nawet wczoraj nie miałam głowy się odezwać. U mnie taki szok na wizycie u ginekokoga. Na USG lekarz uwidocznil 2 pecherzyki, podejrzenie ciazy blizniaczej. 😱 W przyszły poniedziałek idę potwierdzić.
Gratuluje 😍 dawaj znać w poniedziałek 🥰 U mojego partnera i tata i mama są z bliźniaków 😱 ale u mnie w rodzinie chyba nie było przypadków takich
 
Co do objawów u mnie teoretycznie mocno wyczulony węch, do takiego stopnia, że wczoraj mnie zemdlilo gdy mój zrobił sobie jajecznicę z szynka i pieczarkami, myślałam że zwymiotuje pierwszy raz od niepamiętnych czasow. Ewentualnie jeszxze właśnie ciągnięcie w brzuchu, ale pracuje po 12 h głównie stojąc, więc zwalam winę na to. U mnie w poniedziałek wizyta, nie mogę się doczekać i naprawdę mam ogromna nadzieję, że wszystko będzie okej.
 
Powiem szczerze, ze w rodzinie nie bylo. Męża prababcia była bliźniaczka. I nie bede ukrywac, ale jestesmy w szoku! Ciezko opisać nawet moje emocje.
super😍😍za jednym zamachem.
Z tego to się orientuje, to komórki kobiety muszą być dwie albo mieć zdolność podziału i to organizm kobiety decyduje o ilości potomstwa. Facet decyduje o płci.
 
reklama
Ja też mam dwie komunię w maju ale pewnie będę tylko u siostry w domu za płotem bo do innego miasta nie pojadę po cięciu i z maluchem.
Co do szczepień, nie zaleca.sie w 1 trymestrze.
A co do bliźniąt. Moja mama ma parke. Siostra i brat w ogóle nie są podobni :) Ja jestem bardziej podobna do brata niż jego bliźniaczka. Do tego mamy siostra ma.dwie pary bliźniąt rok po roku . To jest dopiero wyzwanie :D.
Czytałam kiedyś artykuł , że to.kwestia jakiejś owulacji , którą od matek dziedziczą córki. Więc u nas są szanse ;)
 
Do góry