reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Chodzi o to że z czasem będziemy wrzucać zdjęcia brzuszków czy coś, to po co to ma być ogólnodostępne:)
jasne .Ja jestem na forum od 2014 roku i była sytuacja z dziewczyna psychicznie chora która podawała się za kogoś kim nie była. Wysylala zdjęcia dzieci których nie miała i takie tam .
 
reklama
Hej dziewczyny, podczytuje Was regularnie, ale u mnie bez rewelacji nic się nie dzieje wiec za bardzo nie wiem co pisać 🙈Poinformowałam szefa o ciąży i nawet sie „ucieszył” 😂 Stanęło na tym, że mam pracować do końca roku. Jeśli chodzi o samopoczucie, to jestem straaasznie zmęczona 🙈 zasypiam na stojąco, piersi na chwile przestały bolec ale od wczoraj wróciło ze zdwojoną siła 😂 I mam mega rozkmine z tym liczeniem tygodni. 9 na USG powiedziała mi ze jest 6+4 z om a usg 6+2. Wiec teraz wychodzi, że jest 8+2…a aplikacja pokazuje 9🙄 jak to jest w końcu ?
 
O to w moje rejony się wybierasz 😊

Ja się na grypę nie szczepie, ale z tego co mi się o uszy biło to lepiej w pierwszym trymestrze się nie szczepić. A najlepiej zapytać swojego lekarza, bo pewnie też nie gazdy lekarz ma takie samo zdanie.

To zależy kto co potrzebuje. Dla mnie to obowiązkowo pompowane koła i wielka gondola. Waga dla mnie nie gra roli bo nigdzie się po schodach z wózkiem nie tarabanie. Ja mam wózek po poprzednich córkach Baby Design Husky i jestem z niego mega zadowolona. Już trzecie dziecko będzie w nim jeździć i ani razu nic się nie popsuło.

Wow to niezłe zaskoczenie, gratulacje 😍


Trzymam mocno kciuk za dzisiejsze wizyty ✊✊✊ oby były same dobre wiadomości.

Ja dzisiaj po dwutygodniowej przerwie zaprowadziłam małą do przedszkola. Niestety czas adaptacji się skończył i musiałam w drzwiach ją zostawiać, aż mi serce pękło 😞 Jakoś bardziej wrażliwa chyba przez te hormony się zrobiłam.
To tez trochę moje rejony 😀 skąd jesteś ?
 
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj 5+1 :) Piersi raz bolą bardziej, raz mniej, dzisiaj rano trochę większe i bardziej bolesne były, a teraz jakby mniej. Wczoraj wieczorem nieźle mnie mdliło po tej pizzy, dziś już ok. Podbrzusze trochę boli :)

Co do szczepienia na grypę to ja się raczej zaszczepię w pierwszym trymestrze. To szczepienie jest zalecane, rozmawiałam też o tym z moim ginekologiem i mi potwierdził, że jest jak najbardziej zalecane jak najszybciej :)

Ogólnie pracuję sobie, staram się nie myśleć i czekam na moją wizytę u ginekologa. Jeszcze 6 dni 😬
 
Ja już po wizycie. Z trójki zostało jedno. Dwa się wchłonęły. Dlatego beta tak wariowała. Pęcherzyk, który został urósł o równy tydzień, z usg wychodzi 5t5d. Czyli niby idealnie, ale mam przyjsc za 2 tygodnie zobaczyc czy jest zarodek, bo dzisiaj w pęcherzyku byla tylko mala, biała kropka. Jak powstanie z niej zarodek to zakładamy kartę ciąży i jest dobrze, jak nie będzie, No to wiadomo - szpital. Pocieszam się tym, że w tak wczesnej ciąży to wiadomo, ze nie bedzie jeszcze niewiadomo jakiego zarodka na usg, ale obawy znowu wróciły.
 
Ja już po wizycie. Z trójki zostało jedno. Dwa się wchłonęły. Dlatego beta tak wariowała. Pęcherzyk, który został urósł o równy tydzień, z usg wychodzi 5t5d. Czyli niby idealnie, ale mam przyjsc za 2 tygodnie zobaczyc czy jest zarodek, bo dzisiaj w pęcherzyku byla tylko mala, biała kropka. Jak powstanie z niej zarodek to zakładamy kartę ciąży i jest dobrze, jak nie będzie, No to wiadomo - szpital. Pocieszam się tym, że w tak wczesnej ciąży to wiadomo, ze nie bedzie jeszcze niewiadomo jakiego zarodka na usg, ale obawy znowu wróciły.
będzie dobrze ❤
 
reklama
Do góry