reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja już po wizycie. Z trójki zostało jedno. Dwa się wchłonęły. Dlatego beta tak wariowała. Pęcherzyk, który został urósł o równy tydzień, z usg wychodzi 5t5d. Czyli niby idealnie, ale mam przyjsc za 2 tygodnie zobaczyc czy jest zarodek, bo dzisiaj w pęcherzyku byla tylko mala, biała kropka. Jak powstanie z niej zarodek to zakładamy kartę ciąży i jest dobrze, jak nie będzie, No to wiadomo - szpital. Pocieszam się tym, że w tak wczesnej ciąży to wiadomo, ze nie bedzie jeszcze niewiadomo jakiego zarodka na usg, ale obawy znowu wróciły.
Matko ale musisz mieć stres na tych wizytach… ogromnie trzymam kciuki za tego jednego fightera! Na szczęście do zarodka już pewnie niedługo :)
 
reklama
Matko ale musisz mieć stres na tych wizytach… ogromnie trzymam kciuki za tego jednego fightera! Na szczęście do zarodka już pewnie niedługo :)

A daj spokój, już nie mam siły. Wierzę, że da radę, ten maluch pokazuje się od samego początku i się nie poddaje. Pęcherzyk ma 1cm, rośnie idealnie. W pęcherzyku pojawiła się mała kropka, jest jakaś nadzieja. Zobaczymy, za 2 tygodnie będzie w sumie 8 tydzień, to już będzie nawet serduszko. Wtedy bedzie wszystko jasne.
 
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj 5+1 :) Piersi raz bolą bardziej, raz mniej, dzisiaj rano trochę większe i bardziej bolesne były, a teraz jakby mniej. Wczoraj wieczorem nieźle mnie mdliło po tej pizzy, dziś już ok. Podbrzusze trochę boli :)

Co do szczepienia na grypę to ja się raczej zaszczepię w pierwszym trymestrze. To szczepienie jest zalecane, rozmawiałam też o tym z moim ginekologiem i mi potwierdził, że jest jak najbardziej zalecane jak najszybciej :)

Ogólnie pracuję sobie, staram się nie myśleć i czekam na moją wizytę u ginekologa. Jeszcze 6 dni 😬
Aga damy rade :D ja tez nie moge sie doczekac wizyty u lekarza ;) mysle nad tym, kiedy wybrac sie na zwolnienie..
 
Ja już po wizycie. Z trójki zostało jedno. Dwa się wchłonęły. Dlatego beta tak wariowała. Pęcherzyk, który został urósł o równy tydzień, z usg wychodzi 5t5d. Czyli niby idealnie, ale mam przyjsc za 2 tygodnie zobaczyc czy jest zarodek, bo dzisiaj w pęcherzyku byla tylko mala, biała kropka. Jak powstanie z niej zarodek to zakładamy kartę ciąży i jest dobrze, jak nie będzie, No to wiadomo - szpital. Pocieszam się tym, że w tak wczesnej ciąży to wiadomo, ze nie bedzie jeszcze niewiadomo jakiego zarodka na usg, ale obawy znowu wróciły.
trzymamy kciuki <3
 
A daj spokój, już nie mam siły. Wierzę, że da radę, ten maluch pokazuje się od samego początku i się nie poddaje. Pęcherzyk ma 1cm, rośnie idealnie. W pęcherzyku pojawiła się mała kropka, jest jakaś nadzieja. Zobaczymy, za 2 tygodnie będzie w sumie 8 tydzień, to już będzie nawet serduszko. Wtedy bedzie wszystko jasne.
Dokładnie, ten jeden od początku dawał dobre rokowania, nawet patrząc po usg :) Tez czekam decydujace dwa tygodnie teraz, u mnie 04.10 sprawdzimy, czy serce dalej bije, bo biło wolno :/
 
reklama
Do góry