reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@gorla nie wiem skąd w ogóle pomysł, że ktoś kogoś do czegoś przekonuje? To normalna dyskusja. Jeśli któraś z Was pisze "skoro leków nie można brać w ciąży to tym bardziej nie dam sobie nic wstrzyknąć" to normalne jest, że ktoś kto zna dobrze skład szczepionki i wie dlaczego leków nie wolno, a szczepionkę wolno odpowiada na to :) Póki co szczepienia nie są obowiązkowe więc jak ktoś nie chce to się po prostu nie szczepi, niezależnie od tego czy popełnia błąd czy nie. Tak to działa. Natomiast jeśli ktoś pisze, że szczepionka może dziecku zaszkodzić, że nie wolno szczepić się w pierwszym trymestrze, a jest to niezgodne z prawdą i badaniami naukowymi to ja np odpowiadam i widzę, że super, że jedna z dziewczyn postanowiła to jutro skonsultować ze swoją lekarką, dzięki tej odpowiedzi :) Wiadomo, że wszystkie mamy prawo tu odpowiadać i pisać, nie tylko te niezaszczepione dziewczyny :) Wy też uszanujcie nasze decyzje i nasze prawo do wyrażania swojej opinii i będzie git :)
Jeśli już cytujesz to bardzo proszę dokładnie bo nie tak brzmiała wypowiedź. Dla mnie to koniec dyskusji bo nie chce być pouczana przez przypadkowa osobę z forum, która uważa że coś na temat szczepionki i szczepień wie. Ja bym się bała brać na siebie tak dużą odpowiedzialność i polecać czy odradzać komuś szczepienie co w odpowiedziach na moją odpowiedź dot. szczepienia się wydarzyło.
Ja znikam bo nie chce się denerwować. Powodzenia dziewczyny 🙂
 
@gorla nie wiem skąd w ogóle pomysł, że ktoś kogoś do czegoś przekonuje? To normalna dyskusja. Jeśli któraś z Was pisze "skoro leków nie można brać w ciąży to tym bardziej nie dam sobie nic wstrzyknąć" to normalne jest, że ktoś kto zna dobrze skład szczepionki i wie dlaczego leków nie wolno, a szczepionkę wolno odpowiada na to :) Póki co szczepienia nie są obowiązkowe więc jak ktoś nie chce to się po prostu nie szczepi, niezależnie od tego czy popełnia błąd czy nie. Tak to działa. Natomiast jeśli ktoś pisze, że szczepionka może dziecku zaszkodzić, że nie wolno szczepić się w pierwszym trymestrze, a jest to niezgodne z prawdą i badaniami naukowymi to ja np odpowiadam i widzę, że super, że jedna z dziewczyn postanowiła to jutro skonsultować ze swoją lekarką, dzięki tej odpowiedzi :) Wiadomo, że wszystkie mamy prawo tu odpowiadać i pisać, nie tylko te niezaszczepione dziewczyny :) Wy też uszanujcie nasze decyzje i nasze prawo do wyrażania swojej opinii i będzie git :)
serio? Nawet nie wiem co odpisać, żeby nie wywołać burzy w szklance. Tak właśnie się dzieli ludzi segregacja 🤣🤣 ja na to nie idę ..wolę o czym innym pogadać
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj mega senna ,uciełam sobie popołudniowa drzemkę która trwała godzinkę ale jednak mało mi 😅 cały dzień ziewam ,nic mi się nie chcę, taki typowy leń 😁 natomiast dziś mam apetyt spory , nie cierpię na mdłości więc korzystam bo nigdy nie wiadomo czym zaskoczy mnie następny dzień 😃 dziś z moim dwulatkiem opedzlowalismy prawie całą kobiałke pysznych malin, smakowały jak z ogródka u babci, wpadło zatem sporo witaminy C🤗
Kto Dzisiaj był u lekarza jeszcze bo wydaje mi się że minimum dwie dzisiaj dziewczyny były na wizytach
Zazdroszczę tego apetytu😏😏ja suchy chleb i woda 🤢 dosłownie po wszystkim innym muli
12.40 Ale mam 1h drogi do lekarza .Rano muszę odebrać wynik z moczu żeby mieć komplet
To kawał drogi masz 😱😱

Ja wczoraj odebrałam wyniki wszystko ok..nawet TSH póki co tylko w moczu bakterie. Jeszcze problem z krewkartą bo zmieniły się przepisy w zeszłym roku podobno i muszę jeszcze raz wyrobić
 
reklama
Do góry