reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Jeśli już cytujesz to bardzo proszę dokładnie bo nie tak brzmiała wypowiedź. Dla mnie to koniec dyskusji bo nie chce być pouczana przez przypadkowa osobę z forum, która uważa że coś na temat szczepionki i szczepień wie. Ja bym się bała brać na siebie tak dużą odpowiedzialność i polecać czy odradzać komuś szczepienie co w odpowiedziach na moją odpowiedź dot. szczepienia się wydarzyło.
Ja znikam bo nie chce się denerwować. Powodzenia dziewczyny 🙂
Ja przytaczam fakty. Po prostu. Mamy od tego masę badań, lekarzy, to nie kwestia naszych przekonań. Każdy jest dorosły i podejmuje swoją decyzję. Ważne tylko, żeby ją podjął na podstawie rzetelnych danych :) Totalnie bez sensu się oburzacie. Dopóki pisałyście między sobą, że się nie szczepicie było ok, jak ktoś się wypowiedział, że się szczepi i dlaczego to jest bezpieczne oburzenie. Zupełnie tego nie rozumiem :)
 
Ja od wczoraj mam jakiegoś hiper doła :( Czekam na tę wizytę w poniedziałek i się boję. Nie umiem pozytywnie myśleć. Mam nadzieję, że to tylko hormony mi szaleją i mnie dobijają😬

Piersi duże i bolą, wczoraj mnie wieczorem brzuch nieźle bolał (ginekolog mówił, że tak ma być, rozpycha się wszystko). No i wczoraj po każdym posiłku mnie muliło.
 
Ja przytaczam fakty. Po prostu. Mamy od tego masę badań, lekarzy, to nie kwestia naszych przekonań. Każdy jest dorosły i podejmuje swoją decyzję. Ważne tylko, żeby ją podjął na podstawie rzetelnych danych :) Totalnie bez sensu się oburzacie. Dopóki pisałyście między sobą, że się nie szczepicie było ok, jak ktoś się wypowiedział, że się szczepi i dlaczego to jest bezpieczne oburzenie. Zupełnie tego nie rozumiem :)
Aga bo to jest trochę tak, że psychologia ludzka mówi o tym, że wszystko jest super jak w towarzystwie wszyscy mają to samo zdanie, a gdy ktoś się wyłamuje to jest ten zły 😔nie bez powodu powstało przysłowie "wchodzisz między wrony, kracz jak one" 🙊 ja szanuje zdanie każdego, każdy ma swoje racje i swoje przekonania i bez sensu się kłócić dziewczyny 😊 sama jestem zaszczepiona dwoma dawkami, podobno w ciągu trzech miesięcy od szczepienia nie powinno zachodzić się w ciążę a mnie się przytrafiło i teraz mam się tym martwić? Nie! Bo dołożę sobie tylko stresu niepotrzebnie. Komuś trzeba zaufać, nie widzę złotego środka w tej durnej sytuacji z covidem... I pewnie każdy ma trochę racji więc może ta dyskusja jest zbędna? Po co na siebie naskakiwac i się denerwować? Jesteśmy fajne babki które mają się wspierać 😊
 
Ja przytaczam fakty. Po prostu. Mamy od tego masę badań, lekarzy, to nie kwestia naszych przekonań. Każdy jest dorosły i podejmuje swoją decyzję. Ważne tylko, żeby ją podjął na podstawie rzetelnych danych :) Totalnie bez sensu się oburzacie. Dopóki pisałyście między sobą, że się nie szczepicie było ok, jak ktoś się wypowiedział, że się szczepi i dlaczego to jest bezpieczne oburzenie. Zupełnie tego nie rozumiem :)
Ja jestem zaszczepiona dwoma dawkami, fajnie że przytoczyłaś informacje na temat szczepienia w ciaży itp. przeczytałam i tyle nie wypowiadam się ,nie oburzam ,nie prowadze dyskusji na ten temat każdy ma swój rozum ,swoje przekonania na dany temat i nawet najlepszymi argumentami nie zmienisz zdania ludzi, bo są na maxa podzielone, każdy niech robi to co uważa dla siebie za najlepsze i ja szanuję zdanie obu stron 🤗 . Po co wogole sobie głowę tym trudzić 🤗
 
reklama
Ja dziś mam wolne to dospalam sobie do 9:30, 12:30 mam kosmetyczkę to będę się zbierać niedługo a potem mam nadzieję na słodkie leniuchowanie, bo pogoda nie rozpieszcza 🙈
 
Do góry