reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja nie chcę zmieniać niczyjego zdania, tym bardziej, że już wiem, że się nie da od baaaardzo dawna :) Chciałam się tylko odnieść do postów dziewczyn, które pisały, że szczepienie na grypę w pierwszym trymestrze na pewno nie jest dobre. One wyraziły swoje przekonanie, ja chciałam przytoczyć badania i argumenty za tym, że jest jak najbardziej ok...no i się zaczęły posty, oburzenie, segregacja🙉 Mnie już tak męczą te tematy, że szok, ale wiem, że nasze posty czytają też zestresowane dziewczyny, które nie wiedzą co myśleć więc uważam, że dobrze jak przeczytają argumenty za i przeciw i podejmą swoją decyzję wspólnie z lekarzem prowadzącym :) I tyle. Ja jestem z natury naiwna, ale nie na tyle, żeby próbować przekonywać do szczepień kogoś kto jest na nie😀 Trochę jakbym weszła do klatki lwa w zoo i wdała się w dyskusję, że sałata smaczniejsza niż mięso🤪
 
reklama
Dziewczyny, jak ja teraz idę na usg 6+0 to nie nastawiać się, że zobaczę tętno? To może być jeszcze za wcześnie, tak? Jeju, mam nadzieję, że mi ten dół minie. Najpierw się cieszyłam, potem mega spokój na zmianę ze stresami, a teraz jestem jak stary kapeć😬
 
Ja od wczoraj mam jakiegoś hiper doła :( Czekam na tę wizytę w poniedziałek i się boję. Nie umiem pozytywnie myśleć. Mam nadzieję, że to tylko hormony mi szaleją i mnie dobijają😬

Piersi duże i bolą, wczoraj mnie wieczorem brzuch nieźle bolał (ginekolog mówił, że tak ma być, rozpycha się wszystko). No i wczoraj po każdym posiłku mnie muliło.
nie martw się ja tez wczoraj miałam jakiegoś dola wieczorem, nawet się rozpłakałam w sklepie bo nie było tego co chciałam..

W ogóle powiem Wam że jestem w szoku, bo wczoraj w Carrefour chciałam zobaczyć skład pasztetu, bo nie wiedziałam czy będzie w miarę ok, a sprzedawca mi powiedział że nie ma.. Chyba jest obowiązek posiadania składu w sklepie prawda? Byłam oburzona... A jak ktoś ma alergie itp to też ma prawi zerknąć na skład zanim kupi produkt. Oglądałam program na ten temat..
 
Ja od wczoraj mam jakiegoś hiper doła :( Czekam na tę wizytę w poniedziałek i się boję. Nie umiem pozytywnie myśleć. Mam nadzieję, że to tylko hormony mi szaleją i mnie dobijają😬

Piersi duże i bolą, wczoraj mnie wieczorem brzuch nieźle bolał (ginekolog mówił, że tak ma być, rozpycha się wszystko). No i wczoraj po każdym posiłku mnie muliło.
a co do piersi to też mam już ogromne (przed ciąża miałam już nie małe..) ale już tak nie bolą.. Brzuch też przestał ale w do 6tyg bolał dość mocno, ale nawet Mama mi mówiła że to normalne jest 😊 teraz już mniej 😊
 
nie martw się ja tez wczoraj miałam jakiegoś dola wieczorem, nawet się rozpłakałam w sklepie bo nie było tego co chciałam..

W ogóle powiem Wam że jestem w szoku, bo wczoraj w Carrefour chciałam zobaczyć skład pasztetu, bo nie wiedziałam czy będzie w miarę ok, a sprzedawca mi powiedział że nie ma.. Chyba jest obowiązek posiadania składu w sklepie prawda? Byłam oburzona... A jak ktoś ma alergie itp to też ma prawi zerknąć na skład zanim kupi produkt. Oglądałam program na ten temat..
Tak, mają obowiązek udostępnienia składu.
Kiedyś mąż miał ochotę na pasztet, kupiłam mu kawałek w Kauflandzie, tam na etykietach drukuje się teraz skład serów, wędlin itp. Było tam 30% mięsa 🤯🤯🤯🤯
Od tamtej pory jem tylko domowy pasztet mojej mamy 🙈
 
reklama
Jak radzicie sobie z porannym cukrem ??
Codziennie gdy badam sobie cukier glukometrem jest podwyższony niech 100-110. Nie bardzo wiem co jeść :( gdy zjadłam kawelek pizzy rano miałam 80 a wczoraj bułkę wieloziarnista z serkiem i sałata i cukier 107
 
Do góry