reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

kochana a co powiesz na rozmiar 75F? 🙈
Pracowałam w sklepie z bielizną wiec mogę sobie wyobrazić rozmiar przy 75C a F 😂 bywalo że i G kupowałam jak miseczka płytka. Teraz to nawet nie wiem jaki rozmiar będę mieć... Czekam jeszcze z zakupem nowości
Ja za to jestem szczupła i noszę w tej chwili rozmiar 65F i robi się teraz trochę za mały. Mam nadzieję, że niezbyt urosną bo ten rozmiar jest dla mnie już problematyczny przy wadze niecałe 50kg 🙈
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży przytyłam coś koło 25 kg... Apetyt miałam jak szalona, dużo słodyczy wpadało. Po porodzie spadło nie wiele, później ponad rok walczyłam żeby to zrzucic, dieta, silownia. W tej ciąży wolalabym nie szaleć tak z ta waga, ale to mega trudne 😅 mam apetyt, jak nie zjem to zaraz mdlosci. . Napewno będę się starać ograniczać słodycze, fast foody, za to jeść więcej owoców. Te nadprogramowe kg to była dla mnie katorga 😑 samopoczucie straszne..
 
Ja w pierwszej ciąży przywaliłam 20 kg ale jadłam wszystko co najtlusciejsze schabowy z frytkami i kapustą zasmażaną to był mój nr 1 do tego płatki z mlekiem kangus chyba z 5 razy dziennie i mleczko słodkie w tubce 🤭😬
Później wzięłam się za siebie zmieniałam tryb życia jadłam zdrowe posiłki zrezygnowałam z cukru białego pieczywa gazowanych napojów itp. wszystko zeszło nawet więcej bo moja średnia waga to była 46 kg przed druga ciąża.
W drugiej właśnie ciąży jeszcze dobrze się nie zorientowałam że w niej jestem i miałam już +3 kg startowałam z wagą 49 skończyłam na 60 więc 11 kg ,ale w tej ciąży jadłam super zdrowo ,mega dużo piłam wody i bardzo dużo się ruszałam.
Natomiast nie zrzuciłam tych 11 kg do końca ciągle mam te +3 z początku na plus , po wakacjach się ważyłam ostatnio było 52 natomiast czuję że chyba jest mnie więcej ale boje się stanąć na wagę 🤣🤭
 
Moja poprzednia ciąża to tylko 17tyg, a przytyłam 3-4kg i nie mogłam ich zrzucić :o Bardzo mnie to zdziwiło, ale mam więcej tłuszczyku na brzuchu i mimo diety on dalej tam jest. Ja mam BMI w normie, ale mam jakies ogromne problemy, żeby schodzić z wagi. Szczerze mówiąc, to nigdy nie schudłam, jak wejdę na jakaś wagę, to już tam zostaję :D To mnie martwi w kontekście ciazy hah
 
Mamy, które mają już dzieci, nosicie na rękach w ciąży? Moja prawie 4 latka waży 14 kg i czasem zdarza mi się ja podnieść i przytulić 😉 zdarza mi się też nosić spacerowke (3 piętro bez windy 🙃) a ona waży 8 kg.. Trochę się tym martwie, ale nie mam za bardzo innego wyjścia jeśli chodzi o wózek.
 
Moja poprzednia ciąża to tylko 17tyg, a przytyłam 3-4kg i nie mogłam ich zrzucić :o Bardzo mnie to zdziwiło, ale mam więcej tłuszczyku na brzuchu i mimo diety on dalej tam jest. Ja mam BMI w normie, ale mam jakies ogromne problemy, żeby schodzić z wagi. Szczerze mówiąc, to nigdy nie schudłam, jak wejdę na jakaś wagę, to już tam zostaję :D To mnie martwi w kontekście ciazy hah
Mi został brzuszek po poprzedniej ciąży, ale tez specjalnie nie miałam ambicji żeby się go pozbyć. Łapałam tylko dola zawsze latem jak trzeba było wskoczyć w kostium 🙈 i teraz efekt jest taki ze w bieliźnie nie wygladam na pewno jak na 8 tydzień 🙈
Mamy, które mają już dzieci, nosicie na rękach w ciąży? Moja prawie 4 latka waży 14 kg i czasem zdarza mi się ja podnieść i przytulić 😉 zdarza mi się też nosić spacerowke (3 piętro bez windy 🙃) a ona waży 8 kg.. Trochę się tym martwie, ale nie mam za bardzo innego wyjścia jeśli chodzi o wózek.
Moja córka na 7 lat. Czasem się tam zdarzało brać ją na ręce wcześniej, ale teraz tylko raz po kąpieli dźwignęłam ja pod pachy z wanny i szybko tego pożałowałam…takie rwanie w pachwinie poczułam ze aż się wystraszyłam.
 
reklama
Mi został brzuszek po poprzedniej ciąży, ale tez specjalnie nie miałam ambicji żeby się go pozbyć. Łapałam tylko dola zawsze latem jak trzeba było wskoczyć w kostium 🙈 i teraz efekt jest taki ze w bieliźnie nie wygladam na pewno jak na 8 tydzień 🙈

Moja córka na 7 lat. Czasem się tam zdarzało brać ją na ręce wcześniej, ale teraz tylko raz po kąpieli dźwignęłam ja pod pachy z wanny i szybko tego pożałowałam…takie rwanie w pachwinie poczułam ze aż się wystraszyłam.
Ja to mam taki jakbym była w połowie ciąży conajmniej 😭 ale nic z tym teraz nie zrobie. Oby po tej ciąży było lepiej
 
Do góry