reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mamy, które mają już dzieci, nosicie na rękach w ciąży? Moja prawie 4 latka waży 14 kg i czasem zdarza mi się ja podnieść i przytulić 😉 zdarza mi się też nosić spacerowke (3 piętro bez windy 🙃) a ona waży 8 kg.. Trochę się tym martwie, ale nie mam za bardzo innego wyjścia jeśli chodzi o wózek.
Moj synek ma 2 latka i waży 15.400 i tak noszę go na rękach, ogólnie jakbyś z dużym brzuchem wziela takie dziecko na ręce to mogłoby być kiepsko ale jeśli od samego początku nosisz przed ciąża I w trakcie to brzuch się przyzwyczaja do tego:)

Co do ciąży, w pierwszej przytulam 14 i w pierwszych kilku miesiącach wszystko zrzuciłam, w tej jjz 8 tydzień a ja mam już 1 kg na plusie a w pierwszej jak sprawdziłam to tyć zaczęłam w 16 tyg a tak mnie stresuje dużo przytyć wiec jak zobaczyłam ten 1 kg teraz to już się martwię co będzie później 🙆‍♀️
 
Mamy, które mają już dzieci, nosicie na rękach w ciąży? Moja prawie 4 latka waży 14 kg i czasem zdarza mi się ja podnieść i przytulić 😉 zdarza mi się też nosić spacerowke (3 piętro bez windy 🙃) a ona waży 8 kg.. Trochę się tym martwie, ale nie mam za bardzo innego wyjścia jeśli chodzi o wózek.
Noszę, córka 3 latka Rozumie,że nie mogę a 1.5 r. nie potrafi zrozumieć. Minimalizuje ile mogę.

Co do ciąż w pierwszej przytyłam 21 ,ale zeszło 2 tygodnie po porodzie. W drugiej 9. A w tej lekarz zachęca do odchudzania i zdrowego stylu życia. Niestety waże ponad 100 i chcąc nie chcąc muszę o siebie zadbać.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dołączam do was z terminem 07.05. Serduszko bije, generalnie wszystko jest ok 😊
Gratuluję :)
Mi z aplikacji wychodzi 3 maja. Wizyta za tydzień i się wtedy okaże czy lekarz potwierdzi ten termin.

W ogóle radziłam się Was parę dni temu, w sprawie wizyty. Jestem za granicą i miałam mieć pierwsze badania dopiero w 11 tygodniu, ale udało się załatwić wcześniejszy powrót do domu i wizyta będzie w 9tc. Czuję ogromną ulgę, bo miałam cały czas wyrzuty i wątpliwości. Teraz jeszcze tylko muszę wytrzymać do przyszłego czwartku i mieć nadzieję, że wszystko będzie ok. Trzymajcie kciuki :)
 
Do góry