reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No to tak to tez u mnie jest mniej więcej 🙈
To będziemy później walczyc razem.
Na wizycie jak lekarz zakładając kartę ciąży zapytał o wagę to mówię nie wiem ale dużo. Mówi do mnie spokojnie nie było zbyt dużo czasu żeby zrobić porządek. Wiec jakoś mi się zrobiło lżej. Startuje z 65 to dla mnie bardzo dużo przy wzroście 155 ale cóż. Jakoś to będzie.
 
Dziewczyny, jak ja teraz idę na usg 6+0 to nie nastawiać się, że zobaczę tętno? To może być jeszcze za wcześnie, tak? Jeju, mam nadzieję, że mi ten dół minie. Najpierw się cieszyłam, potem mega spokój na zmianę ze stresami, a teraz jestem jak stary kapeć😬
Ja n pierwszej wizycie w dokładnie 6+0 widziałam serduszko, tylko fasolka jakaś taka niepodobna do niczego 😂 ale ja mam 26 dniowe cykle i owu ok 12 dnia wiec i szybko zarodka z sercem widać 😊 nawet jak mie będzie jeszcze serduszka do niczym się nie martw! Masz jeszcze czas 😊
 
Ja muszę przyznać, ze większy biust został mi po 2 ciąży i boję się, ze po 3 znowu tak się stanie. Nie chciałabym mieć większych piersi. Ale pocieszam się, ze moja przyjaciółka z miseczka A, jak to sama mowo to nawet A nie jest, a skutki odstające od klatki piersiowej w ciąży i w czasie karmienia nawet do B nie dotarła, całą ciążę i później nosiła swoje biustonosze bez dyskomfortu. Więc myślę ze jest to bardzo indywidualna kwestia ze zmianą rozmiaru więc może u Ciebie nie będzie az tak zle 🙂
może tylko ze juz mam biustonosze małe i widzę znaczne powiększenie piersi..
 
Ja za to jestem szczupła i noszę w tej chwili rozmiar 65F i robi się teraz trochę za mały. Mam nadzieję, że niezbyt urosną bo ten rozmiar jest dla mnie już problematyczny przy wadze niecałe 50kg 🙈
o No to faktycznie, dość problematyczny rozmiar i pewnie trudno dostępny.. Ale pamiętaj że jeśli przybędzie Ci w obwodzie to miseczki nie zmieniasz bo ona sama się zmieni więc może nie będzie aż tak źle 😊
 
Jak sobie radzicie z mdłościami?
Też sobie średnio radzę. Zanim zjem śniadanie muszę odczekać trochę, bo tak mnie mdli, że nie jestem w stanie nic przełknąć. W zasadzie to po wszystkim mnie mdli. Ja się strasznie stresuje tymi mdłościami i wymiotami. W pierwszej ciąży wymiotowałam DZIEN W DZIEŃ do 7 miesiąca, pozniej już tak "sporadycznie" co 2-3 dni.. okropnie boje się, że będzie powtórka z rozrywki.
 
Dziewczyny która się zna proszę spójrzcie na te wyniki bo ja nie mam pojęcia ahhh i jeszcze wizyta
 

Załączniki

  • IMG_20210922_144909.jpg
    IMG_20210922_144909.jpg
    232,2 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry