reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cześć dziewczyny, podglądam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam się przywitać 🙈 Ostatnia @ 4.08, 6.09 test negatywny, 11.09 pozytywny. Bety nie robiłam, poleciałam w poniedziałek do lekarza, na razie tylko pęcherzyk ciążowy 6mm. Mam długie cykle i Preglife z uwzględnieniem cyklu ok. 38 dni pokazuje dziś 5+6 i termin na 20.05.22, ale wydaje mi się, ze ciąża może być młodsza. No w każdym razie następna wizyta 4 października i obawiam się, ze do tego czasu mogę zwariować 😵‍💫
 
reklama
Cześć dziewczyny, podglądam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam się przywitać 🙈 Ostatnia @ 4.08, 6.09 test negatywny, 11.09 pozytywny. Bety nie robiłam, poleciałam w poniedziałek do lekarza, na razie tylko pęcherzyk ciążowy 6mm. Mam długie cykle i Preglife z uwzględnieniem cyklu ok. 38 dni pokazuje dziś 5+6 i termin na 20.05.22, ale wydaje mi się, ze ciąża może być młodsza. No w każdym razie następna wizyta 4 października i obawiam się, ze do tego czasu mogę zwariować 😵‍💫
Witaj :)
 
Dziewczyny doradźcie.. Dostałam skierowanie na badania prenatalne. Teraz z okresu wychodzi mi, że jest to 7+1 tydzień ciazy. Lekarz nie wpisał mi nic innego w kartę ciazy, tylko to, że termin z okresu to 12 maj. Jak będę się umawiać to mówić że to jest 7+1 tak jak wychodzi z okresu? Chodzi mi o to, żeby nie zrobić tego badania za szybko albo za późno... Nie ogarniam tego
 
U mnie to samo, jak lekarka zaproponowała 4 tyg to az się oburzyłam i od razu zeszła do dwóch 😅 Po 14-15 tyg mogę czekac dłużej :)
mój mi mówił że jak nie dam rady tych dwóch wytrzymać to mam wbić po tygodniu sobie na serduszko popatrzeć tak bez rejestrowania wizyty nawet :) ale staram się wytrzymać :D jeszcze równy tydzień 🙈

a co do mówienia rodzinie to my poczekamy i po prenatalnych powiemy, akurat wtedy mój tata wraca do Polski wiec wtedy zrobimy niespodziankę na przywitanie 😀
 
Dziewczyny doradźcie.. Dostałam skierowanie na badania prenatalne. Teraz z okresu wychodzi mi, że jest to 7+1 tydzień ciazy. Lekarz nie wpisał mi nic innego w kartę ciazy, tylko to, że termin z okresu to 12 maj. Jak będę się umawiać to mówić że to jest 7+1 tak jak wychodzi z okresu? Chodzi mi o to, żeby nie zrobić tego badania za szybko albo za późno... Nie ogarniam tego
Mnie pytali o datę ostatniej miesiączki
 
reklama
Do góry