reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny. Miałam ciężką noc. Obudziłam się o 12.i nie spałam gdzieś do 2 . Musiałam.wstac przed 6 . Więc jestem.wrakiem. Usnąć nie mogę z dziewczynami bo się nie da po prostu ;) ,ale leżę. My z mężem kupiliśmy uszaka dziś. Marzyłam.o nim od pierwszej ciąży i komode :) nie będę oryginalna,ale mnie też nie dobrze.
Podsylam wam zdjęcie z.intermetu fotela jaki wybraliśmy:) Kiedyś lubilam szare kolory a teraz mamy sporo różu i kwiatów. :)
Czy to jest uszak z Bodzia?
 
reklama
@alohaa ja bym pewnie nie poleciała, ale ja z tych chuchających na zimne i jakoś wydaje mi się, że jeśli się nie boisz i nie stresujesz tym, a lekarka nie odradza to spoko :)

Super uszak @mamahelenki92 :) To już do karmienia malucha, czy po prostu zakup do domu? :)
 
@alohaa ja bym pewnie nie poleciała, ale ja z tych chuchających na zimne i jakoś wydaje mi się, że jeśli się nie boisz i nie stresujesz tym, a lekarka nie odradza to spoko :)

Super uszak @mamahelenki92 :) To już do karmienia malucha, czy po prostu zakup do domu? :)
Do karmienia i do domu. Mamy stary fotel z odzysku. Jest już tak zniszczony ,że nadeszła pora na zmianę;)
 
mysle, ze tak,dlatego ze jestem bardzo niska i wydaje mi sie,ze jednak bedzie cc z tydzien wczesniej. zastanawiam sie czy moze nie nosze dwoch zarodkow, bo az dziwne, ze takie objawy tak wczesnie... i wyrazna, naprawde wyrazna kreska dzien przed terminem miesiaczki :o no nic. mega swiruje.
tez jestem ciekawa czy wytrzymam w niepewnosci do tego 7 tc (termin usg).

a polecialybyscie samolotem w 5-6 tc? czytam w netach o promieniowaniu itd i juz zaczynam wymyslac. moja gin powiedziala, ze spoko...
Ja leciała w pierwszej ciąży samolotem gdzieś koło 7tygodnia. Dzidzia zdrowa i wszystko było ok.
 
Dziewczyny, a kiedy macie zamiar powiedzieć w pracy? Ja mialam dziś bardzo dziwna sytuację i boję się, że ktoś się czegoś domyśli, a nie chciałabym żeby wyszedł z tego jakiś kwas, bo mam bardzo kochane dziewczyny w pracy i jesteśmy taka trochę rodzina. Czy uważacie, ze po mojej wizycie 1.10 wg Om 7tc wg ostatniego USG 7t5d to nie będzie za wcześnie? Tym bardziej, ze mam tego mięśniaka i lekarz powiedział, ze trzeba to obserwować, ale jeśli się bedzie powiększało to będę musiala isc na L4 wiec moze sie okazac, ze po którejś z kolejnych wizyt pójdę na L4. Pierwotnie chciałam powiedzieć przed swietami Bożego Narodzenia jak zacznie coś widać ( w poprzedniej ciazy dopiero w 23 czy 24tc mialam mały brzuch, ale juz typowo ciazowy, prędzej nie było nic widać ), a teraz nie wiem co zrobić, bo nie chciałabym żeby dowiedziały się od osoby trzeciej.
 
Byłaś u ogólnego z tym, bo moja pani doktor - internistka stwierdziła tylko, ze w I trymestrze nic nie mogę wziąć i na tym sie porada skończyła.
Dokładnie to samo usłyszałam 🤷🏼‍♀️ woda morska do oczyszczania nosa, i jeśli siedzi w nosie to inhalację np. z rumianku, z olejkiem eukaliptusowym , sosnowym albo inhalację z soli fizjologicznej a w aptece kupiłam pre-nalen katar i pren-alen gardło Wszytsko przeznaczone dla kobiet w ciąży (bezpieczne)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dokładnie to samo usłyszałam 🤷🏼‍♀️ woda morska do oczyszczania nosa, i jeśli siedzi w nosie to inhalację np. z rumianku, z olejkiem eukaliptusowym , sosnowym albo inhalację z soli fizjologicznej a w aptece kupiłam pre-nalen katar i pren-alen gardło Wszytsko przeznaczone dla kobiet w ciąży (bezpieczne)
Właśnie chyba też się przejdę po pre-nalen bo wyczytałam że bezpieczny 😅
 
Do góry