reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

czesc dziewczyny. bylam na usg. 5+3 t.c. widac pecherzyk ciazowy wewnatrzmacicznie, ale pusty. pecherzyk ma 10 mm. czy na takim etapie moze nie byc jeszcze widoczny pecherzyk zoltkowy???? :( czy ktoras tez tak miala i skonczylo sie to dobrze?? mam przyjsc za 2 tyg..
Hej, mój miał z chyba 12 mm i był pusty w 5 tygodniu. W 7 już było serduszko.
 
reklama
Z usg wychodzi dopiero 4,1 tc a z om ponad 6 U gina 2 tygodnie temu nie bylo nic widać teraz jest tylko pecherzyk 11 mm ,nie ma narazie ciałka zoltego bo z usg wychodzi 4 tydzień, straciłam już raczej nadzieję:-(,bo jakos dziwne to wszystko, 2 tygodnie temu nie bylo nic a Teraz tylko pecherzyk
 
Witam się z wami nieśmiało, podczytuje was tu od czasu do czasu 🙂termin z Om wypada mi na maj, dziś 7+1,jade na duphastonie i nospie.. Oby było wszystko dobrze.. Wizyta dopiero 25.10 zastanawiam się czy nie iść wcześniej... Stres mnie wykańcza 😫
Życzę wam zdrowych dzidziusiow i spokojnych najbliższych miesięcy 😘
Pozdrawiam :)
 
Witam się z wami nieśmiało, podczytuje was tu od czasu do czasu 🙂termin z Om wypada mi na maj, dziś 7+1,jade na duphastonie i nospie.. Oby było wszystko dobrze.. Wizyta dopiero 25.10 zastanawiam się czy nie iść wcześniej... Stres mnie wykańcza 😫
Życzę wam zdrowych dzidziusiow i spokojnych najbliższych miesięcy 😘
Pozdrawiam :)
Heeej 😀 miło cię tu widzieć 😉
 
Z usg wychodzi dopiero 4,1 tc a z om ponad 6 U gina 2 tygodnie temu nie bylo nic widać teraz jest tylko pecherzyk 11 mm ,nie ma narazie ciałka zoltego bo z usg wychodzi 4 tydzień, straciłam już raczej nadzieję:-(,bo jakos dziwne to wszystko, 2 tygodnie temu nie bylo nic a Teraz tylko pecherzyk
A co z bólami ?
W poniedziałek masz wizytę to okaże się co powie lekarz
 
Z usg wychodzi dopiero 4,1 tc a z om ponad 6 U gina 2 tygodnie temu nie bylo nic widać teraz jest tylko pecherzyk 11 mm ,nie ma narazie ciałka zoltego bo z usg wychodzi 4 tydzień, straciłam już raczej nadzieję:-(,bo jakos dziwne to wszystko, 2 tygodnie temu nie bylo nic a Teraz tylko pecherzyk

Dorota, jakie Ty masz cykle? Skoro ostatnio nie było nic, a teraz jest pęcherzyk to może jednak ciąża jest znacznie młodsza? Kiedy masz wizytę u swojego ginekologa?
 
Z usg wychodzi dopiero 4,1 tc a z om ponad 6 U gina 2 tygodnie temu nie bylo nic widać teraz jest tylko pecherzyk 11 mm ,nie ma narazie ciałka zoltego bo z usg wychodzi 4 tydzień, straciłam już raczej nadzieję:-(,bo jakos dziwne to wszystko, 2 tygodnie temu nie bylo nic a Teraz tylko pecherzyk
Może akurat jest mlodsza.
A co na bóle brzucha?
 
reklama
@Onka4419 hej, witaj :)

Ja dziś jestem śpiąca strasznie, piersi bolą (aż się w nocy budzę jak się przekręcam), ale te mdłości znów mam jakieś hiper małe. Nie wiem czemu się tak na te mdłości upieram każdego dnia, ale oczywiście się martwię.
 
Do góry