reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

hej.
Ja już po kawie.
ddzisiaj jakaś kontrolą instalacji elektrycznej jak żyje nigdy czegoś takiego w bloku nie było.
Miała któraś kiedyś coś takiego? Na czym to polega?


ostatnio mam na nowo energii🤩żeby już tak zostało.

koleżanka nadal nie urodziła,oby jak najdłużej.
 
reklama
Tak mi przykro, tule cie mocno 😙. Ja w poprzedniej ciąży 4 tygodnie chodziłam z martwym płodem. Jak mogę zapytać, kiedy miałaś wcześniejsze usg ?
6+4 a teraz 11+1, mąż mi przypomnial ze 1,5 tyg temu skarżyłam się na bol brzucha w pracy ale uznałam ze yo nic złego boli bo ciąża tak mi mówiono q pierwszej ciąży w życiu bym nie pomyślała zw wtedy coś złego sie działo a jednak.
Dziękuję dziewczyny za wszystko, usuwam wątek z pulpitu zeby się nie denerwować dalej, 3majcie się!
 
@Limonkaaa88 Nie fajnie jest czytać takie komentarze ale niestety los pisze swoje scenariusze...😪 Mam nadzieję że zostaniesz otoczona odpowiednią opieką i szybko staniesz na nogi po tym co Cie spotkało.

U mnie dzis według usg zaczął się 10 tydzien. Nie widzialam juz mojej fasolki 2 tyg i zaczynam schizować. Lekko kuje mnie w dole brzucha. Pamiętam ze w poprzedniej ciąży bylam na IP i mnie wyśmiali, że to normalne. Ale mimo wszystko wzbudza moj niepokój.
Wstałam rano i pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to przytulanie muszli. Z jednej strony mdłości strasznie męczą, ale jak je czuje to jestem spokojniejsza ze wszystko jest ok. Nawet Pani dr ostatnio na moje samopoczucie powiedziala- to dobrze, silna ciąża.
Miłego dnia dziewczyny!
 
ja dziś kupiłam na necie 🤔czekam na paczkę już w drodze 🙂
A jaki detektor kupiłaś? Ja się cały czas zastanawiam 🙈

Dziewczyny chciałam się pożegnać. Niestety mój dzidzius nje żyje od ok 1,5 tyg :( ciągle mam przed oczami widok , usg jak leży z rączkami i nóżkami w górze bez ruchu :(:( odrazu wiedziałam że jest nir tak, a jeszcze dziś rano pisałam że mam źle przeczucia, to moje pierwsze takie przed wizytą:( siedzę i płacze, bo pisałam zawsze zeby by dobrej myśli a jak widać teraz się przekonałam to gowno daje :( trzymajcie się, powodzenia!
Strasznie mi przykro, trzymaj się 😔

Ja mam dziś wizytę o 10. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.
Trzymam kciuki!

Mnie wczoraj tak brzuch bolał, nie wiem czy żołądek ale czułam wszędzie, jakby skurcz mnie złapał i jak wstawałam to tak ciągnęło do dołu, że nie mogłam się wyprostować. No masakra. Ale przeszło i dziś już normalnie..
 
A jaki detektor kupiłaś? Ja się cały czas zastanawiam 🙈


Strasznie mi przykro, trzymaj się 😔


Trzymam kciuki!

Mnie wczoraj tak brzuch bolał, nie wiem czy żołądek ale czułam wszędzie, jakby skurcz mnie złapał i jak wstawałam to tak ciągnęło do dołu, że nie mogłam się wyprostować. No masakra. Ale przeszło i dziś już normalnie..
Wzięłam Jumper AngelSounds patrzyłam na rankingi i cenę oczywiście 😎 i padło na niego. Używany z Vinted🤣pełno tam tego. Jutro powinien być u mnie. Przetestuje i dam znać czy warto
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś detektorem znów nic nie znalazłam, może być za wczesnie na łatwe znalezienie tętna, chyba miałam mega farta ostatnio.
Wczoraj dostałam mega skurczu brzucha i jednocześnie bolu pleców w okolicy lędźwi, identycznie jak ostatnio w okolicy dnia, kiedy serce przestało bić, wiec jest stresik. Jak dobrze, ze już jutro wizyta.

Ktoś wizytuje dziś lub jutro? :)
 
reklama
Do góry