reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja dziś detektorem znów nic nie znalazłam, może być za wczesnie na łatwe znalezienie tętna, chyba miałam mega farta ostatnio.
Wczoraj dostałam mega skurczu brzucha i jednocześnie bolu pleców w okolicy lędźwi, identycznie jak ostatnio w okolicy dnia, kiedy serce przestało bić, wiec jest stresik. Jak dobrze, ze już jutro wizyta.

Ktoś wizytuje dziś lub jutro? :)
Też mam takie dziwne bóle szczególnie w nocy jak się nagle przekręce aż przeszywa. Z tyłu pleców też są wiązadła może to to boli?🤔
Wrzuciłam na prywatną wczorajsze foty z USG 🙂
Mam od kilku dni problem ze spaniem ..budzę się po północy zwykle mi niedobrze i siku się chce i leże do rana do 5-6😑 potem zasypiam że zmęczenia i śpię do 9. Dobrze że dziś wolne mają moje dziewczyny , Dzień Edukacji 🙂nie musiałam wstawać
 
Też mam takie dziwne bóle szczególnie w nocy jak się nagle przekręce aż przeszywa. Z tyłu pleców też są wiązadła może to to boli?🤔
Wrzuciłam na prywatną wczorajsze foty z USG 🙂
Mam od kilku dni problem ze spaniem ..budzę się po północy zwykle mi niedobrze i siku się chce i leże do rana do 5-6😑 potem zasypiam że zmęczenia i śpię do 9. Dobrze że dziś wolne mają moje dziewczyny , Dzień Edukacji 🙂nie musiałam wstawać
W sumie dobrze, że mają wolne, moja młoda zdecydowała się wczoraj ze mną spać (korzystamy z faktu, że partner wyjechał w góry do końca tygodnia)

Aż troszkę szkoda że jutro mają lekcje, ale na 9 to będzie łatwiej... :p
 
Czy któraś z was też ma takie niskie ciśnienie
 

Załączniki

  • IMG_20211014_113901.jpg
    IMG_20211014_113901.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 29
Dziewczyny, ja już po wizycie. Niestety też muszę się z wami pożegnać. Serce nie bije, ciąża młodsza niż powinna być. Co prawda ginka powiedziała, że ma tam dużo gorszy sprzęt niż w prywatnym gabinecie co nie zmienia faktu, że akcji serca nie zarejstowano a dziś już 8+5. Mam jeszcze zrobić 2x betę i za tydzień kontrola i pewnie szpital. W sumie czego mogłam się spodziewać po tylu poronieniach...
Będę trzymać za was kciuki żeby wszystkim wam udało się donosić ciążę szczęśliwie do końca.
 
reklama
Ja dziś detektorem znów nic nie znalazłam, może być za wczesnie na łatwe znalezienie tętna, chyba miałam mega farta ostatnio.
Wczoraj dostałam mega skurczu brzucha i jednocześnie bolu pleców w okolicy lędźwi, identycznie jak ostatnio w okolicy dnia, kiedy serce przestało bić, wiec jest stresik. Jak dobrze, ze już jutro wizyta.

Ktoś wizytuje dziś lub jutro? :)
Mnie też wczoraj właśnie tak zabolało, teraz mam stresa 😭 Trzymam kciuki za wizytę!

Czy któraś z was też ma takie niskie ciśnienie
Ja mierze codziennie i ani razu nie było ponad 120/80 🥴 A w gabinecie ginki 138/85, dlatego w listopadzie jej chcę pokazać że to z emocji a nie, że mam nadciśnienie 😅
 
Do góry