reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie. Niestety też muszę się z wami pożegnać. Serce nie bije, ciąża młodsza niż powinna być. Co prawda ginka powiedziała, że ma tam dużo gorszy sprzęt niż w prywatnym gabinecie co nie zmienia faktu, że akcji serca nie zarejstowano a dziś już 8+5. Mam jeszcze zrobić 2x betę i za tydzień kontrola i pewnie szpital. W sumie czego mogłam się spodziewać po tylu poronieniach...
Będę trzymać za was kciuki żeby wszystkim wam udało się donosić ciążę szczęśliwie do końca.
Boże, tyle mutnych informacji ostatnio... to straszne. Jeśli chcesz to napisz priv. Moim zdaniem w tej ciazy powinnaś zażywać więcej niż tylko duphaston. Powinnas byc obstawiona lekami. Przytulam Cie mocno. I choć yerwz pewnie ciezko Ci w to uwierzyć, to ja mocno wierzę, że kiedyś bedziesz mamą😘
 
Hej dziewczyny wiem że wcześniej był już poruszany wątek prenatalnych ale nie mogłam znaleźć chciałam was tylko zapytać jak wam mówiono z USG i z krwią ? Bo mi w rejestracji babki kazały pobierać krew kilka dni nawet tydzień szybciej niż będzie USG i z wynikami przyjść na USG a moje koleżanki miały robione tak że szły na krew w ten sam dzień USG a potem opis do krwi na maila dostały .
 
Hej dziewczyny wiem że wcześniej był już poruszany wątek prenatalnych ale nie mogłam znaleźć chciałam was tylko zapytać jak wam mówiono z USG i z krwią ? Bo mi w rejestracji babki kazały pobierać krew kilka dni nawet tydzień szybciej niż będzie USG i z wynikami przyjść na USG a moje koleżanki miały robione tak że szły na krew w ten sam dzień USG a potem opis do krwi na maila dostały .
Ja mam w tym samym dniu wszystko na miejscu.
 
Hej dziewczyny wiem że wcześniej był już poruszany wątek prenatalnych ale nie mogłam znaleźć chciałam was tylko zapytać jak wam mówiono z USG i z krwią ? Bo mi w rejestracji babki kazały pobierać krew kilka dni nawet tydzień szybciej niż będzie USG i z wynikami przyjść na USG a moje koleżanki miały robione tak że szły na krew w ten sam dzień USG a potem opis do krwi na maila dostały .
Mi pobiorą krew dzień po usg podobno
 
Hej dziewczyny wiem że wcześniej był już poruszany wątek prenatalnych ale nie mogłam znaleźć chciałam was tylko zapytać jak wam mówiono z USG i z krwią ? Bo mi w rejestracji babki kazały pobierać krew kilka dni nawet tydzień szybciej niż będzie USG i z wynikami przyjść na USG a moje koleżanki miały robione tak że szły na krew w ten sam dzień USG a potem opis do krwi na maila dostały .
Ja miałam w tym samym dniu. Po usg szlam do diagnostyki i lekarz dostawał wyniki i wysyłał później meila. Teraz nie wiem czy nie będę miała krwi np na drugi dzień bo nie wiem do której jest czynna diagnostyka a wizytę mam dopiero 18.20
 
reklama
Do góry