reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mam ogromną nadzieję, że 12+1 to nie będzie za wcześnie na prenatalne. Najfajniej byłoby mieć wizytę kilka dni przed, żeby zobaczyć rozmiar dzidzi orientacyjnie a tak to nie wiadomo 🙈
 
Mam ogromną nadzieję, że 12+1 to nie będzie za wcześnie na prenatalne. Najfajniej byłoby mieć wizytę kilka dni przed, żeby zobaczyć rozmiar dzidzi orientacyjnie a tak to nie wiadomo 🙈
Myślę że powinno być widać. Ja pewnie też będę miała w tym dniu ( według om 12+3) i mam nadzieje ze bedzie ok. Chociaz mam nadwagę i pewnie badanie nie będzie przez brzuch tylko dopochwowe. Nie mogę się doczekać
 
Mam ogromną nadzieję, że 12+1 to nie będzie za wcześnie na prenatalne. Najfajniej byłoby mieć wizytę kilka dni przed, żeby zobaczyć rozmiar dzidzi orientacyjnie a tak to nie wiadomo 🙈
Prenatalne robi się od 11 do 13+6 wiec nie będzie za wczesnie. Ja sie zastanawiałam czy 11+5 (jak będę miała) to nie za szybko, ale babka co rejestruje to chyba się zna w których tyg ma rejestrować
 
Hej dziewczyny wiem że wcześniej był już poruszany wątek prenatalnych ale nie mogłam znaleźć chciałam was tylko zapytać jak wam mówiono z USG i z krwią ? Bo mi w rejestracji babki kazały pobierać krew kilka dni nawet tydzień szybciej niż będzie USG i z wynikami przyjść na USG a moje koleżanki miały robione tak że szły na krew w ten sam dzień USG a potem opis do krwi na maila dostały .
Ja tez mam krew tydzień wczesniej, niby od razu na usg będzie omówione wszystko
 
Myślę że powinno być widać. Ja pewnie też będę miała w tym dniu ( według om 12+3) i mam nadzieje ze bedzie ok. Chociaz mam nadwagę i pewnie badanie nie będzie przez brzuch tylko dopochwowe. Nie mogę się doczekać
Myśle ze możesz się załapać. Ja przez brzuch miałam już 9+4 bo było lepiej widać niż dopochwowym
 
reklama
Do góry