reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

@Dorka89 ja na początku ciąży od razu zbadałam (2 dni po teście) i sama dawkę zwiększyłam do 62,5 bo miałam TSH 2,8, gin mi zwiększył do 75 i spadłam w 2 tygodnie z 2,8 na 1,6, kazał dawkę utrzymać, co mnie trochę zaskoczyło bo ja mam tendencję do wpadania w nadczynność i po kolejnych 2 tygodniach 1,21...dalej trzymam 75 i będę ewentualnie korygować po kolejnym badaniu.
 
reklama
Ja na początku ciąży przy becie 82 miałam tsh 1,5 około a w 8 tygodniu już 0,4 i teraz jestem ciekawa jak będzie. Dziś 10+5, może w przyszłym tygodniu zbadam. Kiedyś miałam okropną nadczynność, tsh 0,000 i tragicznie było. Na razie czuje się oki, puls nie skacze do 140 😂 Może to dodatkowo przez witaminy bo są z jodem
 
@Dorka89 ja na początku ciąży od razu zbadałam (2 dni po teście) i sama dawkę zwiększyłam do 62,5 bo miałam TSH 2,8, gin mi zwiększył do 75 i spadłam w 2 tygodnie z 2,8 na 1,6, kazał dawkę utrzymać, co mnie trochę zaskoczyło bo ja mam tendencję do wpadania w nadczynność i po kolejnych 2 tygodniach 1,21...dalej trzymam 75 i będę ewentualnie korygować po kolejnym badaniu.
A ja na początku ciąży 1.26 teraz 0.74 a dawki nie zwieksyzlam
 
No ale jak mam teraz 0.74 przy dawce co brałam przed ciążą to boje się że zbije do zera bo zmalało mi z 1.26 to nie wiem czy jest sens już podnosić dawkę
Ja w 4 tygodniu miałam ok 1,2 teraz mam, jeśli dobrze pamietam, 0,49 i biorę zwiekszona dawkę Z polecenia lekarza. Sama bym tu nie kombinowaŁa. Zapisz się do endo najlepiej i on Ci wszystko ustali
 
Ja w 4 tygodniu miałam ok 1,2 teraz mam, jeśli dobrze pamietam, 0,49 i biorę zwiekszona dawkę Z polecenia lekarza. Sama bym tu nie kombinowaŁa. Zapisz się do endo najlepiej i on Ci wszystko ustali
No to chyba tak zrobię bo u endokrynologa nie byłam 🙈 ginekolog mówił że w ciąży się zwiększa dawkę .
 
Ja przed ciąża miałam tsh 0.7 biorąc letrox 75. Przy becie 14 tsh podskoczyło mi do 1.2, 4 dni później, beta 115 a tsh 1.8. Mój endokrynolog kazał mi na stałe póki co zwiększyć dawkę do 100 i kontrola tsh co 4 tyg. Ostatnio badałam po 2 czy 3 tyg na większej dawce i już było 1.15, więc chyba naprawdę wszystko zależy od konkretnej osoby. Trzeba kontrolować 🤷‍♀️
 
Hej! Miałam problem z internetem dlatego odzywam się dopiero teraz;) moje dzisiejsze badania prenatalne super;) z USG wyszło o dwa dni do przodu (czyli niby dzisiaj 11+6) i termin obliczony na 30.04. Lekarz powiedział,że płci nie będziemy zgadywać.
Dziecko ma 5,3cm😁 super było wszystko widać. Dziękuję,że trzymałyście kciuki♥️
 
Hej! Miałam problem z internetem dlatego odzywam się dopiero teraz;) moje dzisiejsze badania prenatalne super;) z USG wyszło o dwa dni do przodu (czyli niby dzisiaj 11+6) i termin obliczony na 30.04. Lekarz powiedział,że płci nie będziemy zgadywać.
Dziecko ma 5,3cm😁 super było wszystko widać. Dziękuję,że trzymałyście kciuki♥️
Super ze wszystko ok😀 to teraz chyba ja następna z prenatalnymi? 20.10
 
reklama
Do góry