reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ale wy szybko wstajecie !! Ja o 4 idę na siku dalej spać 😱
Wczoraj skończyłam 40stke 😭😭 .. najlepszy wczoraj był mój tata ..ogólnie nie robię teraz urodzin ..pod koniec miesiąca robię łączone z moimi dziewczynami bo mamy blisko siebie ..a wracając do taty😎 ledwo wchodzi do mnie na 4 piętro a wczoraj jak młodzik pierwszy był z balonem z wielką 40stką😱😱 i z uśmiechem od progu "wszystkiego najlepszego już nie ma 3 z przodu hehe"
Przetestowałam detektor 😃dziś rano znalazłam tętno nagrałam tylko nie mogę zainstalować programu na kompa ..mąż wróci to ogarnie.
Detektor Angelsoudns Smart ma wersję na tel i jest zapis tętna i wszystko i cena dużo mniejsza niż te z wyświetlaczem . Ściąga się się aplikacje na tel wszystko się nagrywa
 
Ale wy szybko wstajecie !! Ja o 4 idę na siku dalej spać 😱
Wczoraj skończyłam 40stke 😭😭 .. najlepszy wczoraj był mój tata ..ogólnie nie robię teraz urodzin ..pod koniec miesiąca robię łączone z moimi dziewczynami bo mamy blisko siebie ..a wracając do taty😎 ledwo wchodzi do mnie na 4 piętro a wczoraj jak młodzik pierwszy był z balonem z wielką 40stką😱😱 i z uśmiechem od progu "wszystkiego najlepszego już nie ma 3 z przodu hehe"
Przetestowałam detektor 😃dziś rano znalazłam tętno nagrałam tylko nie mogę zainstalować programu na kompa ..mąż wróci to ogarnie.
Detektor Angelsoudns Smart ma wersję na tel i jest zapis tętna i wszystko i cena dużo mniejsza niż te z wyświetlaczem . Ściąga się się aplikacje na tel wszystko się nagrywa
Wszystkiego najlepszego... Taaa "zmiana kodu, 4 z przodu"...
 
Dzięki 😘😘 choć nie czuje się na tyle 🤣
A to ktoś nakazuje Ci się czuć?
Mam mnóstwo znajomych kobiet nawet przed 50 (a potrafią się bawić jak niejedna 20/30)... I są świetnymi kumpelami (traktuję je jak równolatki - sama mam "już" 36... Tzn skończę w grudniu popołudniu - poważnie mam urodziny chwilę przed bożym narodzeniem)
 
reklama
Ale wy szybko wstajecie !! Ja o 4 idę na siku dalej spać 😱
Wczoraj skończyłam 40stke 😭😭 .. najlepszy wczoraj był mój tata ..ogólnie nie robię teraz urodzin ..pod koniec miesiąca robię łączone z moimi dziewczynami bo mamy blisko siebie ..a wracając do taty😎 ledwo wchodzi do mnie na 4 piętro a wczoraj jak młodzik pierwszy był z balonem z wielką 40stką😱😱 i z uśmiechem od progu "wszystkiego najlepszego już nie ma 3 z przodu hehe"
Przetestowałam detektor 😃dziś rano znalazłam tętno nagrałam tylko nie mogę zainstalować programu na kompa ..mąż wróci to ogarnie.
Detektor Angelsoudns Smart ma wersję na tel i jest zapis tętna i wszystko i cena dużo mniejsza niż te z wyświetlaczem . Ściąga się się aplikacje na tel wszystko się nagrywa
Wszystkiego najlepszego 🎂
 
Do góry