reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Tule mocno Kochana po stracie maluszka. Nadrabiam teraz to co piszecie.
Ja osobiście nie informuje nikogo jeszcze ani z rodziny ani dzieci. Różnie to może jeszcze być.
W dodatku czeka mnie przeprowadzka.
Powiem wam szczerze że jest mi samej mega ciężko. Nie wiem jak ogarnę 3.
Męża mam tylko na papierze.
Damy radę,też na codzień jestem częściej sama.
 
Dzień dobry w ten pochmurny wtorek. 🤷‍♀️🙋‍♀️ czy Wy tez macie koszmary w ciąży? Naprawdę ja mam tak dziwne sny, dzisiaj to sie obudzilam i mam płacz cały czas na buzi wymalowany! 🙈 miłego dnia kochane, trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu ✊🙏🌸
 
Dzień dobry w tym pochmurny wtorek. 🤷‍♀️🙋‍♀️ czy Wy tez macie koszmary w ciąży? Naprawdę ja mam tak dziwny sny, dzisiaj to sie obudzilam i mam płacz cały czas na buzi wymalowany! 🙈 miłego dnia kochane, trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu ✊🙏🌸
Tak, ostatnio mam pogięte sny, dziś w Łodzi szukałam szpitala im sw Zofii, bo musiałam mieć jakieś badania, a koleś w szpitalu "obok" (bo nie trafiłam) nabijał się z mojego brzucha... Później zanim w końcu znalazłam ten szpital nasza rodzina polowała na jakiegoś snajpera, który nawet kogoś od nas wcześniej zabił, ale jak go zabili to padł na nas hejt :p

Wczoraj miałam pogięty sen z udziałem mojej przyjaciółki - już w śnie dopadał mnie jakiś dzięcioł (zasypiałam w śnie na stojąco) i helikopter (tak kręciło mi się w głowie) i jak się obudziłam, kręciło mi się nadal...

Przedwczoraj coś z poronieniach i innych jakiś takich śmierciach, znikaniach ludzi...
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie dziwne bóle jakby po bokach macicy, trochę idące do pachwiny? No trochę mnie to męczy od 4-5 godzin, trochę już wczoraj wieczorem to miałam. Domyślam się, że to jakieś więzadła, ale jeszcze stres jest i się bacznie obserwuję ;)
Tak mnie ciągnie czasem z prawej strony aż do pachwiny albo z lewej . Zależy w jaki dzień
 
reklama
Do góry