reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dzień dobry. U mnie smutne wieści troszke 🥺 wczoraj czekając w kolejce u endokrynologa dostałam silnego krwotoku, całe szczęście, że to sie stało w szpitalu. Leżę na oddziale, podobno mam jakiegos krwiaka przy kosmowce? Dokladnie nic mi jeszcze nie mówili, czekam na obchód, lekarz wczoraj tylko, ze bedzie dobrze. 🤷‍♀️ Dzidziusiowi serduszko wczoraj biło, wiec tyle dobrego. Nadal krwawie, ale już mniej niz ten krwotok, bo to byl jakis kosmos! 😖
 
Dzień dobry. U mnie smutne wieści troszke 🥺 wczoraj czekając w kolejce u endokrynologa dostałam silnego krwotoku, całe szczęście, że to sie stało w szpitalu. Leżę na oddziale, podobno mam jakiegos krwiaka przy kosmowce? Dokladnie nic mi jeszcze nie mówili, czekam na obchód, lekarz wczoraj tylko, ze bedzie dobrze. 🤷‍♀️ Dzidziusiowi serduszko wczoraj biło, wiec tyle dobrego. Nadal krwawie, ale już mniej niz ten krwotok, bo to byl jakis kosmos! 😖
Trzymaj się dzielnie, całe szczęście to krwiak, chyba najlepsza opcja przy krwawieniu, musi być wszystko dobrze :)
 
Dzień dobry. U mnie smutne wieści troszke 🥺 wczoraj czekając w kolejce u endokrynologa dostałam silnego krwotoku, całe szczęście, że to sie stało w szpitalu. Leżę na oddziale, podobno mam jakiegos krwiaka przy kosmowce? Dokladnie nic mi jeszcze nie mówili, czekam na obchód, lekarz wczoraj tylko, ze bedzie dobrze. 🤷‍♀️ Dzidziusiowi serduszko wczoraj biło, wiec tyle dobrego. Nadal krwawie, ale już mniej niz ten krwotok, bo to byl jakis kosmos! 😖
Trzymaj się ❤️
 
reklama
Ja wczoraj prawie cały dzień bez, mdłości, ale za to jak na wieczór mnie trafiło to chodziłam po domu i co chwila odruch wymiotny. Najlepsze było jak mąż wrócił z miasta, dał mi buziaka, a ja prawie zwymiotowałam😄 Ale mieliśmy z tego ubaw😄

Dziś śniły mi się takie horrory, że obudziłam się z depresja przed 8 rano🥴 O 13:00 mam wizytę online u diabetolog dziś.
 
Do góry